Belgische ondernemingen

Onderneming 0769.658.871

Mara's Pottery CommV

Actief sinds 2021 Normale toestand Commanditaire vennootschap Sint-Truiden

Commanditaire vennootschap in Sint-Truiden, sinds 2021. Vervaardiging van huishoudelijk en sieraardewerk. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0769.658.871.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0769.658.871
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-06-14
Maatschappelijke zetel
Tongersesteenweg 352, 3800 Sint-Truiden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 23.410Vervaardiging van huishoudelijk en sieraardewerkHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.553Detailhandel in glas-, porselein- en aardewerk en in niet-elektrische huishoudelijke artikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.520Cultureel onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.111Literaire creatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Tongersesteenweg 352, 3800 Sint-Truiden

2.318.267.435 · sinds 2021-06-14

  • 23.310 Vervaardiging van keramische tegels en plavuizen
  • 23.310.01 Vervaardiging van vloer- en wandtegels, blokjes voor mozaïken, enz, van niet-vuurvaste keramische stoffen
  • 23.322 Vervaardiging dakpannen, tegels en andere producten voor de bouw, van gebakken klei
  • 23.322.03 Vervaardiging van diverse producten van gebakken klei : bloembakken, potten, enz
  • 23.410 Vervaardiging van huishoudelijk en sieraardewerk
  • 23.420 Vervaardiging van sanitair aardewerk
  • 23.440 Vervaardiging van ander technisch aardewerk
  • 46.441 Groothandel in porselein en glaswerk
  • 46.494 Groothandel in niet-elektrische huishoudelijke artikelen
  • 46.499 Groothandel in andere consumentenartikelen, neg
  • 46.835 Groothandel in vloer- en wandtegels
  • 46.869 Groothandel in andere intermediaire producten, neg
  • 47.523 Detailhandel in wand- en vloertegels
  • 47.553 Detailhandel in glas-, porselein- en aardewerk en in niet-elektrische huishoudelijke artikelen
  • 47.553.01 Detailhandel in niet-elektrische huishoudapparaten, messenmakerswerk, vaatwerk, aardewerk, porselein en glaswerk
  • 47.639.01 Kleinhandel in sportartikelen, kampeerbenodigdheden (inclusief tenten) en artikelen voor overige vormen van vrije-tijdsbesteding
  • 85.520 Cultureel onderwijs
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs
  • 90.111 Literaire creatie
  • 90.120 Creatie van beeldende kunsten

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Mara's Pottery?

Het ondernemingsnummer van Mara's Pottery is 0769.658.871. Het btw-nummer is BE 0769.658.871.

Wanneer werd Mara's Pottery opgericht?

Mara's Pottery werd opgericht op 14 juni 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Mara's Pottery?

De maatschappelijke zetel van Mara's Pottery is Tongersesteenweg 352, 3800 Sint-Truiden.

Wat doet Mara's Pottery?

De hoofdactiviteit van Mara's Pottery is: Vervaardiging van huishoudelijk en sieraardewerk (NACE 23.410).

Is Mara's Pottery bereikbaar via Peppol?

Ja. Mara's Pottery staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0769658871 en 9925:BE0769658871 (stand van 27 oktober 2026).

Is Mara's Pottery failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Mara's Pottery ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt Mara's Pottery?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Mara's Pottery 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van Mara's Pottery in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Mara's Pottery in het Belgisch Staatsblad dateert van 16 juni 2021: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid