Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0769.475.363
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-06-08
- Personeel
- 3,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue d'Enghien 19, 7000 Mons
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.102Activiteiten van notarissen
- 69.102Activiteiten van notarissen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 129.920
▼ 28,7 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 15.566
▼ 0,5 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
1,0 %
▲ 0,2 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 993.943 | ▼ 11,1 % | € 1.118.557 | € 1.015.933 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 169.507 | ▼ 26,4 % | € 230.446 | € 254.435 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 129.920 | ▼ 28,7 % | € 182.183 | € 186.213 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 15.566 | ▼ 0,5 % | € 15.646 | € 481.463 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.491.310 | ▼ 16,6 % | € 1.789.104 | € 1.546.974 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.506.876 | ▼ 16,5 % | € 1.804.751 | € 2.028.437 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 1,0 % | ▲ 0,2 ptn | 0,9 % | 23,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 3,0 | ▼ 0,4 | 3,4 | 4,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue d'Enghien 19, 7000 Mons
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-04-01 → 2026-03-31neergelegd 2026-07-06
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-10-10
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-09-03
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Julien FRANEAU, Notaire?
Het ondernemingsnummer van Julien FRANEAU, Notaire is 0769.475.363. Het btw-nummer is BE 0769.475.363.
Wanneer werd Julien FRANEAU, Notaire opgericht?
Julien FRANEAU, Notaire werd opgericht op 8 juni 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Julien FRANEAU, Notaire?
De maatschappelijke zetel van Julien FRANEAU, Notaire is Rue d'Enghien 19, 7000 Mons.
Wat doet Julien FRANEAU, Notaire?
De hoofdactiviteit van Julien FRANEAU, Notaire is: Activiteiten van notarissen (NACE 69.102).
Hoeveel werknemers heeft Julien FRANEAU, Notaire?
Volgens de jaarrekening over 2026 had Julien FRANEAU, Notaire gemiddeld 3,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Julien FRANEAU, Notaire?
Julien FRANEAU, Notaire vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 993.943 in 2026. De winst van het boekjaar was € 129.920.
Is Julien FRANEAU, Notaire bereikbaar via Peppol?
Ja. Julien FRANEAU, Notaire staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0769475363 en 9925:BE0769475363 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Julien FRANEAU, Notaire?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 15.566, een solvabiliteit van 1,0 % en een winst van € 129.920. De winst daalde met 28,7 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Julien FRANEAU, Notaire failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Julien FRANEAU, Notaire ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Julien FRANEAU, Notaire de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Julien FRANEAU, Notaire, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Julien FRANEAU, Notaire?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Julien FRANEAU, Notaire 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Julien FRANEAU, Notaire?
Het boekjaar van Julien FRANEAU, Notaire eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0769475363
Europese Commissie0769475363
Notarissen (Fednot)