Belgische ondernemingen

Onderneming 0768.548.915

7 INVEST REAL ESTATE BV

Actief sinds 2021 Opening faillissement Besloten Vennootschap Etterbeek

Besloten Vennootschap in Etterbeek, sinds 2021. Algemene elektrotechnische installatiewerken. Brutomarge € 217k, winst € 120k (2022). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0768.548.915.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2022

€ 120.438

▲ 222,2 % t.o.v. 2021

Eigen vermogen 2022

€ 21.849

▲ 122,2 % t.o.v. 2021

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2022

Ondernemingsnummer
0768.548.915
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Opening faillissement
Begindatum
2021-05-19
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Tervatestraat 31, 1040 Etterbeek
Andere namen
7 INVEST · Afkorting (Frans)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2022

€ 120.438

▲ 222,2 % t.o.v. 2021

Eigen vermogen 2022

€ 21.849

▲ 122,2 % t.o.v. 2021

Solvabiliteit 2022

7,8 %

▲ 75,3 ptn t.o.v. 2021

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2022Δ2021Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 216.657▲ 624,8 %€ -41.280
Bedrijfswinst (-verlies)€ 126.717▲ 228,1 %€ -98.904
Winst (verlies) van het boekjaar€ 120.438▲ 222,2 %€ -98.590
Balans
Eigen vermogen€ 21.849▲ 122,2 %€ -98.590
Schulden€ 259.555▲ 6,1 %€ 244.655
Balanstotaal€ 281.404▲ 92,7 %€ 146.066
Solvabiliteit berekend7,8 %▲ 75,3 ptn-67,5 %
Schemam87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Tervatestraat 31, 1040 Etterbeek

2.318.136.979 · sinds 2021-05-19

  • 33.200.01 Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten)
  • 42.220.01 Aanleg van leidingen voor het vervoer en distributie van elektrische energie
  • 43.110 Slopen
  • 43.120 Bouwrijp maken van terreinen
  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
  • 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren
  • 43.211.03 Installatie van bewakingssystemen en alarminstallaties tegen diefstal
  • 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.240 Overige bouwinstallatie
  • 43.240.05 Installatie van liften en roltrappen
  • 43.310 Stukadoorswerk
  • 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels
  • 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
  • 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
  • 43.341 Schilderen van gebouwen
  • 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
  • 43.350.01 Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden
  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
  • 62.200.01 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software)
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 81.210 Algemene reiniging van gebouwen
  • 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
  • 81.220.01 Reinigen van het interieur van allerlei gebouwen : kantoren, fabrieken, werkplaatsen, allerlei commerciële gebouwen, appartementsgebouwen, enz
  • 81.220.02 Lappen van ramen
  • 81.230 Andere reinigingsactiviteiten

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van 7 INVEST REAL ESTATE?

Het ondernemingsnummer van 7 INVEST REAL ESTATE is 0768.548.915. Het btw-nummer is BE 0768.548.915.

Wanneer werd 7 INVEST REAL ESTATE opgericht?

7 INVEST REAL ESTATE werd opgericht op 19 mei 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van 7 INVEST REAL ESTATE?

De maatschappelijke zetel van 7 INVEST REAL ESTATE is Tervatestraat 31, 1040 Etterbeek.

Wat doet 7 INVEST REAL ESTATE?

De hoofdactiviteit van 7 INVEST REAL ESTATE is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).

Hoeveel werknemers heeft 7 INVEST REAL ESTATE?

Volgens de jaarrekening over 2022 had 7 INVEST REAL ESTATE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van 7 INVEST REAL ESTATE?

7 INVEST REAL ESTATE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 216.657 in 2022. De winst van het boekjaar was € 120.438.

Is 7 INVEST REAL ESTATE bereikbaar via Peppol?

7 INVEST REAL ESTATE staat niet in de Peppol Directory (stand van 4 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0768548915; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is 7 INVEST REAL ESTATE?

Volgens de jaarrekening over 2022: een eigen vermogen van € 21.849, een solvabiliteit van 7,8 % en een winst van € 120.438. De winst steeg met 222,2 % tegenover 2021. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is 7 INVEST REAL ESTATE failliet of in vereffening?

Volgens de KBO is de rechtstoestand van 7 INVEST REAL ESTATE ‘Opening faillissement’ (open data van 11 september 2026).

Heeft 7 INVEST REAL ESTATE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van 7 INVEST REAL ESTATE, over het boekjaar tot 31 december 2022, werd op 10 oktober 2023 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2023. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2023 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2024.

Wie bestuurt 7 INVEST REAL ESTATE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft 7 INVEST REAL ESTATE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van 7 INVEST REAL ESTATE?

Het boekjaar van 7 INVEST REAL ESTATE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2022 tot 31 december 2022.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid