Belgische ondernemingen

Onderneming 0767.980.474

B&D CONSTRUCTION BV

Actief Opening faillissement Besloten Vennootschap Antwerpen · sinds 2021

Besloten Vennootschap in Antwerpen, sinds 2021. Overige bouwinstallatie. Brutomarge € −16k, verlies € 16k (2024). Ondernemingsnummer en btw-nummer 0767.980.474.

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -15.921

▼ 437,2 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 5.411

▼ 74,6 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0767.980.474
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Opening faillissement
Begindatum
2021-05-07
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2024
Maatschappelijke zetel
Herentalsebaan 212, 2100 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.240Overige bouwinstallatieHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.120Reparatie en onderhoud van machinesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.320SchrijnwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.341Schilderen van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.422ChapewerkenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -15.921

▼ 437,2 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 5.411

▼ 74,6 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

56,6 %

▲ 19,5 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ20232022Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -15.921▼ 1068,0 %€ -1.363€ -4.454
Bedrijfswinst (-verlies)€ -15.921▼ 601,1 %€ -2.271€ -6.104
Winst (verlies) van het boekjaar€ -15.921▼ 437,2 %€ -2.964€ -7.043
Balans
Eigen vermogen€ 5.411▼ 74,6 %€ 21.332€ 24.296
Schulden€ 4.142▼ 88,5 %€ 36.137€ 134.490
Balanstotaal€ 9.554▼ 83,4 %€ 57.469€ 158.786
Solvabiliteit berekend56,6 %▲ 19,5 ptn37,1 %15,3 %
Schemam87-am87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Herentalsebaan 212, 2100 Antwerpen

2.320.339.473 · sinds 2021-05-07

33.120 Reparatie en onderhoud van machines; 33.130 Reparatie en onderhoud van elektronische en optische apparatuur; 33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur; 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 41.001.01 Optrekken van de ruwbouw van individuele huizen; 41.001.02 Bouw van individuele huizen volgens de formule "sleutel op de deur"; 41.001.04 Bouw van appartementen volgens de formule "sleutel op de deur"; 41.001.05 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen; 41.001.06 Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf; 41.002 Algemene bouw van kantoorgebouwen; 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen; 41.003.01 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen voor industrieel of commercieel gebruik, van stel- en stapelplaatsen, scholen ziekenhuizen, van gebouwen voor de beoefening van erediensten, cultuur, enz; 41.003.02 Montage van hangars, loodsen, schuren, silo's enz voor landbouwdoeleinden; 43.110 Slopen; 43.110.01 Slopen van gebouwen en andere bouwwerken; 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen; 43.221 Sanitaire werkzaamheden; 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit; 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit; 43.230 Installatie van isolatie; 43.230.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen; 43.230.02 Isolatiewerkzaamheden aan verwarmingsleidingen en leidingen van koelsystemen; 43.230.03 Isolatie van koelkamers en -pakhuizen; 43.240 Overige bouwinstallatie; 43.240.05 Installatie van liften en roltrappen; 43.310 Stukadoorswerk; 43.320 Schrijnwerk; 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout; 43.332.01 Plaatsen in gebouwen en andere bouwwerken van: parket en andere houten vloerbedekking, wandbekleding van hout; 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen; 43.341 Schilderen van gebouwen; 43.342 Schilderen van civieltechnische werken; 43.343 Glaszetten; 43.410 Dakwerkzaamheden; 43.421 Waterdichtingswerken van muren; 43.422 Chapewerken; 43.429.01 Bouwen van funderingen, inclusief heien; 43.429.04 Bouwen van koelkamers, kluizen, enz; 43.910 Metselwerk; 43.990.01 Vlechten van ijzer en aanbrengen van bekisting; 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment); 47.529 Detailhandel in overige bouwmaterialen, neg; 71.111.03 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz); 71.111.04 Leiden van belangrijke herstellingswerkzaamheden aan gebouwen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van B&D CONSTRUCTION?

Het ondernemingsnummer van B&D CONSTRUCTION is 0767.980.474. Het btw-nummer is BE 0767.980.474.

Wanneer werd B&D CONSTRUCTION opgericht?

B&D CONSTRUCTION werd opgericht op 7 mei 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van B&D CONSTRUCTION?

De maatschappelijke zetel van B&D CONSTRUCTION is Herentalsebaan 212, 2100 Antwerpen.

Wat doet B&D CONSTRUCTION?

De hoofdactiviteit van B&D CONSTRUCTION is: Overige bouwinstallatie (NACE 43.240).

Hoeveel werknemers heeft B&D CONSTRUCTION?

Volgens de jaarrekening over 2024 had B&D CONSTRUCTION geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van B&D CONSTRUCTION?

B&D CONSTRUCTION vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -15.921 in 2024. Het boekjaar sloot met een verlies van € 15.921.

Is B&D CONSTRUCTION bereikbaar via Peppol?

B&D CONSTRUCTION staat niet in de Peppol Directory (stand van 26 oktober 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0767980474; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is B&D CONSTRUCTION?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 5.411, een solvabiliteit van 56,6 % en een verlies van € 15.921. De winst daalde met 437,2 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is B&D CONSTRUCTION failliet of in vereffening?

Volgens de KBO is de rechtstoestand van B&D CONSTRUCTION ‘Opening faillissement’ (open data van 11 september 2026).

Heeft B&D CONSTRUCTION de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van B&D CONSTRUCTION, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 30 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wanneer eindigt het boekjaar van B&D CONSTRUCTION?

Het boekjaar van B&D CONSTRUCTION eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid