Belgische ondernemingen

Onderneming 0767.934.845

Edushakers vzw

Actief Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Leuven · sinds 2021

Vereniging zonder winstoogmerk in Leuven, sinds 2021. Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0767.934.845.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0767.934.845
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-05-06
Maatschappelijke zetel
Sint-Maartenstraat 27, 3000 Leuven

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.699Overige onderwijsondersteunende dienstverleningHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.699Overige onderwijsondersteunende dienstverleningNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO

Vestiging

Sint-Maartenstraat 27, 3000 Leuven

2.342.156.654 · sinds 2023-03-01

85.699 Overige onderwijsondersteunende dienstverlening

Vestiging

Diestsestraat 253, 3000 Leuven

2.343.866.428 · sinds 2023-05-01

56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden; 56.210 Catering van evenementen; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 85.699 Overige onderwijsondersteunende dienstverlening; 96.210 Kappers- en barbiersactiviteiten; 96.220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen; 85.699 Overige onderwijsondersteunende dienstverlening

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Edushakers?

Het ondernemingsnummer van Edushakers is 0767.934.845. Het btw-nummer is BE 0767.934.845.

Wanneer werd Edushakers opgericht?

Edushakers werd opgericht op 6 mei 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Edushakers?

De maatschappelijke zetel van Edushakers is Sint-Maartenstraat 27, 3000 Leuven.

Wat doet Edushakers?

De hoofdactiviteit van Edushakers is: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68.203); Overige onderwijsondersteunende dienstverlening (NACE 85.699).

Is Edushakers bereikbaar via Peppol?

Ja. Edushakers staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0767934845 en 9925:BE0767934845 (stand van 26 oktober 2026).

Is Edushakers failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Edushakers ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid