Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0766.999.883
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-04-21
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Ambachtsstraat 1 bus A, 2390 Malle
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 81.300Landschapsverzorging
- 71.113Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 18.979
▲ 56,5 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 69.218
▲ 37,8 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
51,1 %
▲ 13,0 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 32.660 | ▲ 53,8 % | € 21.236 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 29.377 | ▲ 81,6 % | € 16.179 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 18.979 | ▲ 56,5 % | € 12.128 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 69.218 | ▲ 37,8 % | € 50.240 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 66.144 | ▼ 18,8 % | € 81.483 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 135.363 | ▲ 2,8 % | € 131.723 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 51,1 % | ▲ 13,0 ptn | 38,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Ambachtsstraat 1 bus A, 2390 Malle
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-23
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Meesters in Tuinbeleving?
Het ondernemingsnummer van Meesters in Tuinbeleving is 0766.999.883. Het btw-nummer is BE 0766.999.883.
Wanneer werd Meesters in Tuinbeleving opgericht?
Meesters in Tuinbeleving werd opgericht op 21 april 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Meesters in Tuinbeleving?
De maatschappelijke zetel van Meesters in Tuinbeleving is Ambachtsstraat 1 bus A, 2390 Malle.
Wat doet Meesters in Tuinbeleving?
De hoofdactiviteit van Meesters in Tuinbeleving is: Landschapsverzorging (NACE 81.300).
Hoeveel werknemers heeft Meesters in Tuinbeleving?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Meesters in Tuinbeleving geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Meesters in Tuinbeleving?
Meesters in Tuinbeleving vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 32.660 in 2024. De winst van het boekjaar was € 18.979.
Is Meesters in Tuinbeleving bereikbaar via Peppol?
Ja. Meesters in Tuinbeleving staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0766999883 en 9925:BE0766999883 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Meesters in Tuinbeleving?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 69.218, een solvabiliteit van 51,1 % en een winst van € 18.979. De winst steeg met 56,5 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Meesters in Tuinbeleving failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Meesters in Tuinbeleving ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Meesters in Tuinbeleving de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Meesters in Tuinbeleving, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 3 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt Meesters in Tuinbeleving?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Meesters in Tuinbeleving 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Meesters in Tuinbeleving?
Het boekjaar van Meesters in Tuinbeleving eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0766999883
Europese Commissie0766999883
Notarissen (Fednot)