Belgische ondernemingen

Onderneming 0766.751.841

Pixille VOF

Actief sinds 2021 Normale toestand Vennootschap onder firma Ronse

Vennootschap onder firma in Ronse, sinds 2021. Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms. 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0766.751.841.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0766.751.841
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-04-15
Maatschappelijke zetel
Waatsbrugstraat 95, 9600 Ronse

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 59.113Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilmsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.112Productie van televisiefilmsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.120Activiteiten in verband met films en video- en televisieprogramma’s na de productieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.130Activiteiten op het gebied van de distributie van films en video’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders, en 3 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Waatsbrugstraat 95, 9600 Ronse

2.316.734.142 · sinds 2021-04-15

  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
  • 90.393 Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken
  • 01.610 Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen
  • 02.400 Ondersteunende diensten in verband met de bosbouw
  • 27.120 Vervaardiging van schakel- en verdeelinrichtingen
  • 33.200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
  • 42.220 Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 47.762 Detailhandel in huisdieren, voer voor huisdieren en benodigdheden daarvoor
  • 47.789 Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg
  • 59.111 Productie van bioscoopfilms
  • 59.111.01 Productie en realisatie van speelfilms met een normale lengte of van korte films, in beginsel bestemd voor projectie in bioscopen
  • 59.112 Productie van televisiefilms
  • 59.112.01 Productie en realisatie van films van diverse aard (series, televisiefilms, documentaires, enz) in beginsel enkel bestemd voor vertoning op de televisie
  • 59.113 Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms
  • 59.113.01 Productie en realisatie van publicitaire films en promotiefilms, films over technische onderwerpen of over bedrijven, films met educatieve inhoud of voor vormingsdoeleinden, videoclips
  • 59.113.02 Productie en realisatie in speciale laboratoria van teken- of animatiefilms
  • 59.114 Productie van televisieprogramma's
  • 59.120 Activiteiten in verband met films en video- en televisieprogramma’s na de productie
  • 59.120.01 Voor rekening van derden uitgeoefende activiteiten die aan de filmproductie verwant zijn : nasynchroniseren, speciale effecten, ontwikkelen, monteren, inkleuren, dubben, ondertiteling, enz
  • 59.120.02 Activiteiten van filmstudio's, inclusief de terbeschikkingstelling van technisch materieel
  • 59.130 Activiteiten op het gebied van de distributie van films en video’s
  • 59.130.01 Distributie (verkoop of verhuur) van bioscoopfilms en video-opnamen aan andere eenheden, maar niet aan het publiek
  • 59.130.02 Activiteiten die aan de filmindustrie verwant zijn : reserveren, afleveren, opslaan, enz
  • 59.130.03 Uitgave en distributie van films op videobanden bestemd voor het publiek
  • 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
  • 73.110.04 Ontwerpen van publicitaire films
  • 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
  • 74.910.01 Beheer van filmrechten en rechten op audiovisuele producties
  • 81.300 Landschapsverzorging
  • 81.300.01 Snoeien van bomen en heggen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 85.510 Sport- en recreatieonderwijs
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Pixille?

Het ondernemingsnummer van Pixille is 0766.751.841. Het btw-nummer is BE 0766.751.841.

Wanneer werd Pixille opgericht?

Pixille werd opgericht op 15 april 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Pixille?

De maatschappelijke zetel van Pixille is Waatsbrugstraat 95, 9600 Ronse.

Wat doet Pixille?

De hoofdactiviteit van Pixille is: Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms (NACE 59.113).

Is Pixille bereikbaar via Peppol?

Ja. Pixille staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0766751841 en 9925:BE0766751841 (stand van 26 oktober 2026).

Is Pixille failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Pixille ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt Pixille?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Pixille 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van Pixille in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Pixille in het Belgisch Staatsblad dateert van 19 april 2021: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid