Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0766.690.869
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-04-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Henri Loriaux(FLG) 59, 6210 Les Bons Villers
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 25.043
▼ 47,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 21.601
▼ 40,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
31,2 %
▼ 13,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 37.422 | ▼ 33,7 % | € 56.457 | € 56.236 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 34.949 | ▼ 34,5 % | € 53.378 | € 48.505 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 25.043 | ▼ 47,1 % | € 47.373 | € 9.334 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 21.601 | ▼ 40,9 % | € 36.558 | € 122.433 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 47.693 | ▲ 5,5 % | € 45.216 | € 24.296 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 69.293 | ▼ 15,3 % | € 81.774 | € 146.729 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 31,2 % | ▼ 13,5 ptn | 44,7 % | 83,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Henri Loriaux(FLG) 59, 6210 Les Bons Villers
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-23
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-10
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PHARMACIE SAMANCI SEVIM?
Het ondernemingsnummer van PHARMACIE SAMANCI SEVIM is 0766.690.869. Het btw-nummer is BE 0766.690.869.
Wanneer werd PHARMACIE SAMANCI SEVIM opgericht?
PHARMACIE SAMANCI SEVIM werd opgericht op 13 april 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PHARMACIE SAMANCI SEVIM?
De maatschappelijke zetel van PHARMACIE SAMANCI SEVIM is Rue Henri Loriaux(FLG) 59, 6210 Les Bons Villers.
Wat doet PHARMACIE SAMANCI SEVIM?
De hoofdactiviteit van PHARMACIE SAMANCI SEVIM is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).
Hoeveel werknemers heeft PHARMACIE SAMANCI SEVIM?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PHARMACIE SAMANCI SEVIM geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PHARMACIE SAMANCI SEVIM?
PHARMACIE SAMANCI SEVIM vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 37.422 in 2025. De winst van het boekjaar was € 25.043.
Is PHARMACIE SAMANCI SEVIM bereikbaar via Peppol?
Ja. PHARMACIE SAMANCI SEVIM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0766690869 en 9925:BE0766690869 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is PHARMACIE SAMANCI SEVIM?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 21.601, een solvabiliteit van 31,2 % en een winst van € 25.043. De winst daalde met 47,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PHARMACIE SAMANCI SEVIM failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHARMACIE SAMANCI SEVIM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PHARMACIE SAMANCI SEVIM de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van PHARMACIE SAMANCI SEVIM, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt PHARMACIE SAMANCI SEVIM?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHARMACIE SAMANCI SEVIM 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PHARMACIE SAMANCI SEVIM?
Het boekjaar van PHARMACIE SAMANCI SEVIM eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0766690869
Europese Commissie0766690869
Notarissen (Fednot)