Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0766.561.997
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-04-09
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Brugstraat 17 bus 1, 1601 Sint-Pieters-Leeuw
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 43.410Dakwerkzaamheden
- 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 4.124
▼ 84,5 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 49.718
▲ 9,0 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
34,6 %
▲ 2,2 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | 2022 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 72.328 | ▼ 17,9 % | € 88.099 | € 36.841 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 6.546 | ▼ 82,6 % | € 37.682 | € 29.290 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 4.124 | ▼ 84,5 % | € 26.580 | € 24.013 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 49.718 | ▲ 9,0 % | € 45.594 | € 19.013 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 93.782 | ▼ 1,3 % | € 95.025 | € 108.627 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 143.500 | ▲ 2,0 % | € 140.619 | € 127.640 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 34,6 % | ▲ 2,2 ptn | 32,4 % | 14,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Brugstraat 17, 1601 Sint-Pieters-Leeuw
Publicaties in het Staatsblad (2)
Bron: Belgisch Staatsblad
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-31
- 2021-04-08 → 2022-12-31neergelegd 2023-12-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Roof & Renov?
Het ondernemingsnummer van Roof & Renov is 0766.561.997. Het btw-nummer is BE 0766.561.997.
Wanneer werd Roof & Renov opgericht?
Roof & Renov werd opgericht op 9 april 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Roof & Renov?
De maatschappelijke zetel van Roof & Renov is Brugstraat 17 bus 1, 1601 Sint-Pieters-Leeuw.
Wat doet Roof & Renov?
De hoofdactiviteit van Roof & Renov is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990); Dakwerkzaamheden (NACE 43.410).
Hoeveel werknemers heeft Roof & Renov?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Roof & Renov geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Roof & Renov?
Roof & Renov vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 72.328 in 2024. De winst van het boekjaar was € 4.124.
Is Roof & Renov bereikbaar via Peppol?
Ja. Roof & Renov staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0766561997 en 9925:BE0766561997 (stand van 31 oktober 2026).
Hoe financieel gezond is Roof & Renov?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 49.718, een solvabiliteit van 34,6 % en een winst van € 4.124. De winst daalde met 84,5 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Roof & Renov failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Roof & Renov ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Roof & Renov de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Roof & Renov, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 31 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wat is de laatste publicatie van Roof & Renov in het Staatsblad?
De laatste publicatie van Roof & Renov in het Belgisch Staatsblad dateert van 5 september 2024: maatschappelijke zetel · kapitaal - aandelen · ontslagen - benoemingen. In totaal verschenen er 2 publicaties.
Wanneer eindigt het boekjaar van Roof & Renov?
Het boekjaar van Roof & Renov eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0766561997
Europese Commissie0766561997
Notarissen (Fednot)