Belgische ondernemingen

Onderneming 0766.398.483

GRAFICKA CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Lommel · sinds 2021

Commanditaire vennootschap in Lommel, sinds 2021. Grafisch ontwerp en visuele communicatie. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0766.398.483.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0766.398.483
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-04-06
Maatschappelijke zetel
Eendenbekstraat 30, 3920 Lommel

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 74.120Grafisch ontwerp en visuele communicatieHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.559Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.209Overige fotografische activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Eendenbekstraat 30, 3920 Lommel

2.315.418.110 · sinds 2021-04-06

47.559 Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, neg; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie; 74.209 Overige fotografische activiteiten; 96.999 Overige persoonlijke diensten

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2021-04-08RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van GRAFICKA?

Het ondernemingsnummer van GRAFICKA is 0766.398.483. Het btw-nummer is BE 0766.398.483.

Wanneer werd GRAFICKA opgericht?

GRAFICKA werd opgericht op 6 april 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van GRAFICKA?

De maatschappelijke zetel van GRAFICKA is Eendenbekstraat 30, 3920 Lommel.

Wat doet GRAFICKA?

De hoofdactiviteit van GRAFICKA is: Grafisch ontwerp en visuele communicatie (NACE 74.120).

Is GRAFICKA bereikbaar via Peppol?

Ja. GRAFICKA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0766398483 en 9925:BE0766398483 (stand van 26 oktober 2026).

Is GRAFICKA failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GRAFICKA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt GRAFICKA?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GRAFICKA 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van GRAFICKA in het Staatsblad?

De laatste publicatie van GRAFICKA in het Belgisch Staatsblad dateert van 8 april 2021: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid