Belgische ondernemingen

Onderneming 0765.928.430

STONE MEMORY ESTATE BV

Actief sinds 2021 Normale toestand Besloten Vennootschap Ternat

Besloten Vennootschap in Ternat, sinds 2021. Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed. Brutomarge € 9k, verlies € 6k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0765.928.430.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -5.936

▼ 141,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.397

▼ 26,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0765.928.430
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-03-31
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Fossebaan 71, 1741 Ternat

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 68.322Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasisNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.329Overige bemiddeling in en beheer van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.111Activiteiten van bouwarchitectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.121Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-expertsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.201Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -5.936

▼ 141,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.397

▼ 26,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

21,4 %

▼ 16,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 9.403▼ 54,5 %€ 20.665€ -9.139
Bedrijfswinst (-verlies)€ -3.541▼ 121,0 %€ 16.902€ -12.459
Winst (verlies) van het boekjaar€ -5.936▼ 141,3 %€ 14.369€ -12.498
Balans
Eigen vermogen€ 16.397▼ 26,6 %€ 22.333€ 7.964
Schulden€ 60.111▲ 64,3 %€ 36.579€ 33.388
Balanstotaal€ 76.508▲ 29,9 %€ 58.912€ 41.352
Solvabiliteit berekend21,4 %▼ 16,5 ptn37,9 %19,3 %
Schemam87-am87-am87-a

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Fossebaan 71, 1741 Ternat

2.315.570.439 · sinds 2021-03-31

  • 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
  • 68.329 Overige bemiddeling in en beheer van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis, neg
  • 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
  • 68.322 Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis
  • 71.111.01 Verlenen van bouwkundige adviezen aan de bouwheer
  • 71.121.11 Activiteiten van bouweconomisten
  • 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van STONE MEMORY ESTATE?

Het ondernemingsnummer van STONE MEMORY ESTATE is 0765.928.430. Het btw-nummer is BE 0765.928.430.

Wanneer werd STONE MEMORY ESTATE opgericht?

STONE MEMORY ESTATE werd opgericht op 31 maart 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van STONE MEMORY ESTATE?

De maatschappelijke zetel van STONE MEMORY ESTATE is Fossebaan 71, 1741 Ternat.

Wat doet STONE MEMORY ESTATE?

De hoofdactiviteit van STONE MEMORY ESTATE is: Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed (NACE 68.310).

Hoeveel werknemers heeft STONE MEMORY ESTATE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had STONE MEMORY ESTATE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van STONE MEMORY ESTATE?

STONE MEMORY ESTATE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 9.403 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 5.936.

Is STONE MEMORY ESTATE bereikbaar via Peppol?

Ja. STONE MEMORY ESTATE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0765928430 en 9925:BE0765928430 (stand van 28 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is STONE MEMORY ESTATE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 16.397, een solvabiliteit van 21,4 % en een verlies van € 5.936. De winst daalde met 141,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is STONE MEMORY ESTATE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van STONE MEMORY ESTATE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft STONE MEMORY ESTATE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van STONE MEMORY ESTATE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 21 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt STONE MEMORY ESTATE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft STONE MEMORY ESTATE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van STONE MEMORY ESTATE?

Het boekjaar van STONE MEMORY ESTATE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid