Belgische ondernemingen

Onderneming 0765.654.256

PHIROM BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Gent · sinds 2021

Besloten Vennootschap in Gent, sinds 2021. Ontwerpen van computerprogramma’s. Brutomarge € 78k, winst € 45k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0765.654.256.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 45.320

▼ 34,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 47.470

▼ 75,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0765.654.256
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-03-25
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rozebroekstraat 75, 9040 Gent

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.910Activiteiten van webportalenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 45.320

▼ 34,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 47.470

▼ 75,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

14,7 %

▼ 55,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 77.999▼ 18,8 %€ 96.111€ 102.278
Bedrijfswinst (-verlies)€ 62.088▼ 31,6 %€ 90.771€ 92.015
Winst (verlies) van het boekjaar€ 45.320▼ 34,9 %€ 69.589€ 70.568
Balans
Eigen vermogen€ 47.470▼ 75,7 %€ 195.150€ 125.561
Schulden€ 274.755▲ 235,4 %€ 81.908€ 68.190
Balanstotaal€ 322.225▲ 16,3 %€ 277.058€ 193.751
Solvabiliteit berekend14,7 %▼ 55,7 ptn70,4 %64,8 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rozebroekstraat 75, 9040 Gent

2.315.083.261 · sinds 2021-03-29

62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 63.910 Activiteiten van webportalen; 59.113 Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 74.209 Overige fotografische activiteiten; 90.111 Literaire creatie

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van PHIROM?

Het ondernemingsnummer van PHIROM is 0765.654.256. Het btw-nummer is BE 0765.654.256.

Wanneer werd PHIROM opgericht?

PHIROM werd opgericht op 25 maart 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van PHIROM?

De maatschappelijke zetel van PHIROM is Rozebroekstraat 75, 9040 Gent.

Wat doet PHIROM?

De hoofdactiviteit van PHIROM is: Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62.100).

Hoeveel werknemers heeft PHIROM?

Volgens de jaarrekening over 2025 had PHIROM geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van PHIROM?

PHIROM vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 77.999 in 2025. De winst van het boekjaar was € 45.320.

Is PHIROM bereikbaar via Peppol?

Ja. PHIROM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0765654256 en 9925:BE0765654256 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is PHIROM?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 47.470, een solvabiliteit van 14,7 % en een winst van € 45.320. De winst daalde met 34,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is PHIROM failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHIROM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft PHIROM de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van PHIROM, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 20 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt PHIROM?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHIROM 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van PHIROM?

Het boekjaar van PHIROM eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid