Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0765.211.422
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-03-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue d'Avister 25, 4130 Esneux
- Andere namen
- SDA · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 50.229
▲ 20,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 121.832
▲ 19,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
12,6 %
▼ 5,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 146.026 | ▲ 81,5 % | € 80.466 | € 56.258 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 82.145 | ▲ 28,4 % | € 63.959 | € 55.366 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 50.229 | ▲ 20,4 % | € 41.730 | € 40.592 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 121.832 | ▲ 19,9 % | € 101.602 | € 89.873 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 845.874 | ▲ 80,2 % | € 469.370 | € 14.412 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 967.705 | ▲ 69,5 % | € 570.972 | € 104.285 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 12,6 % | ▼ 5,2 ptn | 17,8 % | 86,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue d'Avister 25 bus A, 4130 Esneux
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-04-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-02-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-04-08
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Société Dentaire d'Avister?
Het ondernemingsnummer van Société Dentaire d'Avister is 0765.211.422. Het btw-nummer is BE 0765.211.422.
Wanneer werd Société Dentaire d'Avister opgericht?
Société Dentaire d'Avister werd opgericht op 16 maart 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Société Dentaire d'Avister?
De maatschappelijke zetel van Société Dentaire d'Avister is Rue d'Avister 25, 4130 Esneux.
Wat doet Société Dentaire d'Avister?
De hoofdactiviteit van Société Dentaire d'Avister is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft Société Dentaire d'Avister?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Société Dentaire d'Avister geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Société Dentaire d'Avister?
Société Dentaire d'Avister vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 146.026 in 2025. De winst van het boekjaar was € 50.229.
Is Société Dentaire d'Avister bereikbaar via Peppol?
Ja. Société Dentaire d'Avister staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0765211422 en 9925:BE0765211422 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Société Dentaire d'Avister?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 121.832, een solvabiliteit van 12,6 % en een winst van € 50.229. De winst steeg met 20,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Société Dentaire d'Avister failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Société Dentaire d'Avister ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Société Dentaire d'Avister de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Société Dentaire d'Avister, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Société Dentaire d'Avister?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Société Dentaire d'Avister 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Société Dentaire d'Avister?
Het boekjaar van Société Dentaire d'Avister eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0765211422
Europese Commissie0765211422
Notarissen (Fednot)