Belgische ondernemingen

Onderneming 0762.770.683

Green Valley Hospitality NV

Actief sinds 2021 Normale toestand Naamloze vennootschap Hasselt

Naamloze vennootschap in Hasselt, sinds 2021. Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Omzet € 10,8 M, winst € 666k (2025). 4 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0762.770.683.

Huidige bestuurders

4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 666.201

▼ 15,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 819.449

▲ 434,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0762.770.683
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-02-01
Personeel
67,6 VTE
Maatschappelijke zetel
Overdemerstraat 131, 3511 Hasselt

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.110Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.781Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

4 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 666.201

▼ 15,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 819.449

▲ 434,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

38,8 %

▲ 31,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 10.805.101▲ 13,4 %€ 9.525.930–
Brutomarge–—–€ 3.854.642
Bedrijfswinst (-verlies)€ 965.349▼ 13,0 %€ 1.109.318€ 750.548
Winst (verlies) van het boekjaar€ 666.201▼ 15,0 %€ 784.129€ 519.292
Balans
Eigen vermogen€ 819.449▲ 434,7 %€ 153.248€ 169.119
Schulden€ 1.294.547▼ 37,9 %€ 2.084.630€ 1.753.212
Balanstotaal€ 2.113.996▼ 5,5 %€ 2.237.878€ 1.922.331
Solvabiliteit berekend38,8 %▲ 31,9 ptn6,8 %8,8 %
Personeel
Voltijdse equivalenten67,6▲ 6,960,758,8
Schemam02-fm02-fm01-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Overdemerstraat 131, 3511 Hasselt

2.313.135.244 · sinds 2021-02-01

  • 56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
  • 47.110 Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
  • 47.781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
  • 56.111.01 Restaurant van het traditionele type
  • 56.111.05 Café-restaurants (tavernen)
  • 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
  • 56.210 Catering van evenementen
  • 56.210.01 Klaarmaken, thuisbezorgen en eventueel serveren van maaltijden en bereide schotels
  • 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz
  • 56.309 Andere drinkgelegenheden
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Vestiging

Nationaal Parklaan 1, 3650 Dilsen-Stokkem

2.313.135.343 · sinds 2021-02-01

  • 47.110 Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
  • 47.781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
  • 56.111.01 Restaurant van het traditionele type
  • 56.111.05 Café-restaurants (tavernen)
  • 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
  • 56.210 Catering van evenementen
  • 56.210.01 Klaarmaken, thuisbezorgen en eventueel serveren van maaltijden en bereide schotels
  • 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz
  • 56.309 Andere drinkgelegenheden
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Green Valley Hospitality?

Het ondernemingsnummer van Green Valley Hospitality is 0762.770.683. Het btw-nummer is BE 0762.770.683.

Wanneer werd Green Valley Hospitality opgericht?

Green Valley Hospitality werd opgericht op 1 februari 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Green Valley Hospitality?

De maatschappelijke zetel van Green Valley Hospitality is Overdemerstraat 131, 3511 Hasselt.

Wat doet Green Valley Hospitality?

De hoofdactiviteit van Green Valley Hospitality is: Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56.111).

Hoeveel werknemers heeft Green Valley Hospitality?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Green Valley Hospitality gemiddeld 67,6 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Green Valley Hospitality?

In 2025 had Green Valley Hospitality een omzet van € 10.805.101. De winst van het boekjaar was € 666.201.

Is Green Valley Hospitality bereikbaar via Peppol?

Ja. Green Valley Hospitality staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0762770683 en 9925:BE0762770683 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is Green Valley Hospitality?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 819.449, een solvabiliteit van 38,8 % en een winst van € 666.201. De winst daalde met 15,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Green Valley Hospitality failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Green Valley Hospitality ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Green Valley Hospitality de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Green Valley Hospitality, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Green Valley Hospitality?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Green Valley Hospitality 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Green Valley Hospitality?

Het boekjaar van Green Valley Hospitality eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid