Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0762.637.853
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-01-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Krekelstraat 10, 3560 Lummen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 64.210Activiteiten van holdings
- 66.191Agenten en makelaars in bankdiensten
- 66.220Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 28.451
▲ 332,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 81.766
▼ 1,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
55,0 %
▲ 3,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 31.278 | ▼ 2,2 % | € 31.983 | € 28.581 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 9.717 | ▼ 11,3 % | € 10.955 | € 12.059 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 28.451 | ▲ 332,5 % | € 6.578 | € 7.385 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 81.766 | ▼ 1,2 % | € 82.727 | € 76.150 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 67.015 | ▼ 13,1 % | € 77.148 | € 105.816 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 148.781 | ▼ 6,9 % | € 159.876 | € 181.965 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 55,0 % | ▲ 3,2 ptn | 51,7 % | 41,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Gasstraat 1a, 2440 Geel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-19
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Vandeurzen Finance?
Het ondernemingsnummer van Vandeurzen Finance is 0762.637.853. Het btw-nummer is BE 0762.637.853.
Wanneer werd Vandeurzen Finance opgericht?
Vandeurzen Finance werd opgericht op 28 januari 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Vandeurzen Finance?
De maatschappelijke zetel van Vandeurzen Finance is Krekelstraat 10, 3560 Lummen.
Wat doet Vandeurzen Finance?
De hoofdactiviteit van Vandeurzen Finance is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).
Hoeveel werknemers heeft Vandeurzen Finance?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Vandeurzen Finance geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Vandeurzen Finance?
Vandeurzen Finance vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 31.278 in 2025. De winst van het boekjaar was € 28.451.
Is Vandeurzen Finance bereikbaar via Peppol?
Ja. Vandeurzen Finance staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0762637853 en 9925:BE0762637853 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Vandeurzen Finance?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 81.766, een solvabiliteit van 55,0 % en een winst van € 28.451. De winst steeg met 332,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Vandeurzen Finance failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Vandeurzen Finance ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Vandeurzen Finance de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Vandeurzen Finance, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Vandeurzen Finance?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Vandeurzen Finance 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Vandeurzen Finance?
Het boekjaar van Vandeurzen Finance eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0762637853
Europese Commissie0762637853
Notarissen (Fednot)