Belgische ondernemingen

Onderneming 0761.659.143

Roof 'n Records BV

Actief sinds 2021 Normale toestand Besloten Vennootschap Zandhoven

Besloten Vennootschap in Zandhoven, sinds 2021. Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten. Brutomarge € −8k, verlies € 14k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0761.659.143.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -13.700

▲ 22,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 13.356

▼ 50,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0761.659.143
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-01-15
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Pastoriestraat 46, 2243 Zandhoven

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 90.201Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiestenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.230Installatie van isolatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.410DakwerkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.130Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -13.700

▲ 22,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 13.356

▼ 50,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

41,6 %

▲ 5,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -8.437▼ 88,7 %€ -4.471€ 23.745
Bedrijfswinst (-verlies)€ -10.626▲ 27,0 %€ -14.551€ 15.350
Winst (verlies) van het boekjaar€ -13.700▲ 22,4 %€ -17.651€ 8.538
Balans
Eigen vermogen€ 13.356▼ 50,6 %€ 27.056€ 44.707
Schulden€ 18.787▼ 60,6 %€ 47.673€ 45.938
Balanstotaal€ 32.143▼ 57,0 %€ 74.729€ 90.646
Solvabiliteit berekend41,6 %▲ 5,3 ptn36,2 %49,3 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Pastoriestraat 46, 2243 Zandhoven

2.311.876.521 · sinds 2021-01-15

  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.410 Dakwerkzaamheden
  • 90.201 Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Roof 'n Records?

Het ondernemingsnummer van Roof 'n Records is 0761.659.143. Het btw-nummer is BE 0761.659.143.

Wanneer werd Roof 'n Records opgericht?

Roof 'n Records werd opgericht op 15 januari 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Roof 'n Records?

De maatschappelijke zetel van Roof 'n Records is Pastoriestraat 46, 2243 Zandhoven.

Wat doet Roof 'n Records?

De hoofdactiviteit van Roof 'n Records is: Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten (NACE 90.201).

Hoeveel werknemers heeft Roof 'n Records?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Roof 'n Records geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Roof 'n Records?

Roof 'n Records vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -8.437 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 13.700.

Is Roof 'n Records bereikbaar via Peppol?

Ja. Roof 'n Records staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0761659143 en 9925:BE0761659143 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is Roof 'n Records?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 13.356, een solvabiliteit van 41,6 % en een verlies van € 13.700. De winst steeg met 22,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Roof 'n Records failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Roof 'n Records ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Roof 'n Records de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Roof 'n Records, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Roof 'n Records?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Roof 'n Records 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Roof 'n Records?

Het boekjaar van Roof 'n Records eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid