Belgische ondernemingen

Onderneming 0761.467.519

CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE BV

Actief sinds 2021 Normale toestand Besloten Vennootschap Thuin

Besloten Vennootschap in Thuin, sinds 2021. Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen. Brutomarge € 64k, winst € 41k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0761.467.519.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 41.496

▼ 9,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 70.898

▼ 35,5 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0761.467.519
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-01-12
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue de Marchienne(GOZ) 220, 6534 Thuin

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 86.940Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.750Detailhandel in cosmetica en toiletartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 41.496

▼ 9,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 70.898

▼ 35,5 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

61,7 %

▼ 33,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ202420232022Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 63.868▼ 11,9 %€ 72.500€ 21.039€ 37.676
Bedrijfswinst (-verlies)€ 57.708▼ 8,9 %€ 63.353€ 6.143€ 26.205
Winst (verlies) van het boekjaar€ 41.496▼ 9,8 %€ 45.994€ 2.882€ 18.792
Balans
Eigen vermogen€ 70.898▼ 35,5 %€ 109.938€ 83.473€ 106.091
Schulden€ 44.093▲ 648,2 %€ 5.893€ 33.670€ 38.541
Balanstotaal€ 114.991▼ 0,7 %€ 115.831€ 117.143€ 144.633
Solvabiliteit berekend61,7 %▼ 33,3 ptn94,9 %71,3 %73,4 %
Schemam87-fm87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue de Marchienne(GOZ) 220, 6534 Thuin

2.312.959.753 · sinds 2021-01-12

  • 86.940 Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen

Neergelegde jaarrekeningen (4)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE?

Het ondernemingsnummer van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE is 0761.467.519. Het btw-nummer is BE 0761.467.519.

Wanneer werd CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE opgericht?

CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE werd opgericht op 12 januari 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE?

De maatschappelijke zetel van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE is Rue de Marchienne(GOZ) 220, 6534 Thuin.

Wat doet CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE?

De hoofdactiviteit van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE is: Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen (NACE 86.940).

Hoeveel werknemers heeft CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE?

CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 63.868 in 2025. De winst van het boekjaar was € 41.496.

Is CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE bereikbaar via Peppol?

Ja. CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0761467519 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 70.898, een solvabiliteit van 61,7 % en een winst van € 41.496. De winst daalde met 9,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 2 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE?

Het boekjaar van CABINET INFIRMIER SOINS & BIEN-ÊTRE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid