Belgische ondernemingen

Onderneming 0760.840.779

GVH Horses Shoes BV

Actief sinds 2021 Normale toestand Besloten Vennootschap Meise

Besloten Vennootschap in Meise, sinds 2021. Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt. Brutomarge € 14k, winst € 3k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0760.840.779.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 3.238

▲ 2715,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 28.262

▲ 12,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0760.840.779
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-01-05
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Neromstraat 68, 1861 Meise

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 01.620Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteeltHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.480Fokken en houden van andere dierenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 52.210Diensten in verband met vervoer te landNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.993Diensten in verband met de verzorging van huisdieren, muv veterinaire dienstenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 3.238

▲ 2715,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 28.262

▲ 12,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

34,4 %

▼ 0,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 13.847▲ 38,4 %€ 10.008€ 16.017
Bedrijfswinst (-verlies)€ 4.969▲ 492,1 %€ 839€ 10.010
Winst (verlies) van het boekjaar€ 3.238▲ 2715,2 %€ 115€ 7.269
Balans
Eigen vermogen€ 28.262▲ 12,9 %€ 25.024€ 24.909
Schulden€ 53.789▲ 14,6 %€ 46.917€ 51.710
Balanstotaal€ 82.051▲ 14,1 %€ 71.941€ 76.619
Solvabiliteit berekend34,4 %▼ 0,3 ptn34,8 %32,5 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Neromstraat 68, 1861 Meise

2.312.769.911 · sinds 2021-01-05

  • 01.410 Fokken en houden van melkvee
  • 01.420 Fokken en houden van andere runderen en buffels
  • 01.430 Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen
  • 01.440 Fokken en houden van kamelen en andere kameelachtigen
  • 01.450 Fokken en houden van schapen en geiten
  • 01.480 Fokken en houden van andere dieren
  • 01.620 Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt
  • 01.620.04 Activiteit van hoefsmeden
  • 46.110 Handelsbemiddeling in de groothandel in landbouwgrondstoffen, levende dieren en textielgrondstoffen en halffabricaten
  • 46.212 Groothandel in veevoeders
  • 46.231 Groothandel in levend vee
  • 47.762 Detailhandel in huisdieren, voer voor huisdieren en benodigdheden daarvoor
  • 47.789 Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg
  • 52.250 Logistieke diensten
  • 52.250.02 Besteldiensten : het ophalen van vracht en het groeperen van individuele vracht voor de verzending, het distribueren en thuisbezorgen van vracht bij aankomst
  • 52.260.06 Overige activiteiten ivm de organisatie van het vrachtvervoer
  • 53.200 Overige posterijen en koeriers
  • 53.200.11 Bezorgen van expresvracht, enz
  • 96.993 Diensten in verband met de verzorging van huisdieren, muv veterinaire diensten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van GVH Horses Shoes?

Het ondernemingsnummer van GVH Horses Shoes is 0760.840.779. Het btw-nummer is BE 0760.840.779.

Wanneer werd GVH Horses Shoes opgericht?

GVH Horses Shoes werd opgericht op 5 januari 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van GVH Horses Shoes?

De maatschappelijke zetel van GVH Horses Shoes is Neromstraat 68, 1861 Meise.

Wat doet GVH Horses Shoes?

De hoofdactiviteit van GVH Horses Shoes is: Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt (NACE 01.620).

Hoeveel werknemers heeft GVH Horses Shoes?

Volgens de jaarrekening over 2025 had GVH Horses Shoes geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van GVH Horses Shoes?

GVH Horses Shoes vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 13.847 in 2025. De winst van het boekjaar was € 3.238.

Is GVH Horses Shoes bereikbaar via Peppol?

Ja. GVH Horses Shoes staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0760840779 en 9925:BE0760840779 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is GVH Horses Shoes?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 28.262, een solvabiliteit van 34,4 % en een winst van € 3.238. De winst steeg met 2715,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is GVH Horses Shoes failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GVH Horses Shoes ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft GVH Horses Shoes de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van GVH Horses Shoes, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt GVH Horses Shoes?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GVH Horses Shoes 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van GVH Horses Shoes?

Het boekjaar van GVH Horses Shoes eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid