Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0760.384.681
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-12-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Wolvengracht 33, 9030 Gent
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 157.003
▲ 7,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 497.191
▲ 46,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
52,0 %
▲ 9,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | 2022 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 396.585 | ▲ 82,9 % | € 216.810 | € 87.915 | € 81.296 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 344.645 | ▲ 65,1 % | € 208.769 | € 82.913 | € 76.361 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 157.003 | ▲ 7,3 % | € 146.280 | € 67.942 | € 64.102 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 497.191 | ▲ 46,2 % | € 340.188 | € 193.908 | € 125.966 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 458.260 | = 0 % | € 458.118 | € 78.914 | € 51.214 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 955.451 | ▲ 19,7 % | € 798.306 | € 272.822 | € 177.181 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 52,0 % | ▲ 9,4 ptn | 42,6 % | 71,1 % | 71,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Groenestaakstraat 49, 9030 Gent
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-23
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2025-02-26
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2024-01-10
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DIACHUK ANDRII?
Het ondernemingsnummer van DIACHUK ANDRII is 0760.384.681. Het btw-nummer is BE 0760.384.681.
Wanneer werd DIACHUK ANDRII opgericht?
DIACHUK ANDRII werd opgericht op 22 december 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DIACHUK ANDRII?
De maatschappelijke zetel van DIACHUK ANDRII is Wolvengracht 33, 9030 Gent.
Wat doet DIACHUK ANDRII?
De hoofdactiviteit van DIACHUK ANDRII is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft DIACHUK ANDRII?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DIACHUK ANDRII geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DIACHUK ANDRII?
DIACHUK ANDRII vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 396.585 in 2025. De winst van het boekjaar was € 157.003.
Is DIACHUK ANDRII bereikbaar via Peppol?
Ja. DIACHUK ANDRII staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0760384681 en 9925:BE0760384681 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is DIACHUK ANDRII?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 497.191, een solvabiliteit van 52,0 % en een winst van € 157.003. De winst steeg met 7,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DIACHUK ANDRII failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DIACHUK ANDRII ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DIACHUK ANDRII de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DIACHUK ANDRII, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt DIACHUK ANDRII?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DIACHUK ANDRII 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DIACHUK ANDRII?
Het boekjaar van DIACHUK ANDRII eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0760384681
Europese Commissie0760384681
Notarissen (Fednot)