Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0760.297.777
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-12-18
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Keizer Karellaan 311, 1083 Ganshoren
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 23.422
▲ 274,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 29.458
▲ 154,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
6,4 %
▲ 4,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 100.106 | ▲ 179,8 % | € 35.776 | € 34.259 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 45.550 | ▲ 3041,3 % | € -1.549 | € 21.703 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 23.422 | ▲ 274,2 % | € -13.444 | € 17.059 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 29.458 | ▲ 154,9 % | € 11.556 | € 45.700 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 430.444 | ▼ 16,1 % | € 513.268 | € 25.973 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 459.903 | ▼ 12,4 % | € 524.824 | € 71.673 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 6,4 % | ▲ 4,2 ptn | 2,2 % | 63,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Keizer Karellaan 311, 1083 Ganshoren
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-05
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van KAMANOU HEALTH?
Het ondernemingsnummer van KAMANOU HEALTH is 0760.297.777. Het btw-nummer is BE 0760.297.777.
Wanneer werd KAMANOU HEALTH opgericht?
KAMANOU HEALTH werd opgericht op 18 december 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van KAMANOU HEALTH?
De maatschappelijke zetel van KAMANOU HEALTH is Keizer Karellaan 311, 1083 Ganshoren.
Wat doet KAMANOU HEALTH?
De hoofdactiviteit van KAMANOU HEALTH is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft KAMANOU HEALTH?
Volgens de jaarrekening over 2025 had KAMANOU HEALTH geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van KAMANOU HEALTH?
KAMANOU HEALTH vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 100.106 in 2025. De winst van het boekjaar was € 23.422.
Is KAMANOU HEALTH bereikbaar via Peppol?
Ja. KAMANOU HEALTH staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0760297777 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is KAMANOU HEALTH?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 29.458, een solvabiliteit van 6,4 % en een winst van € 23.422. De winst steeg met 274,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is KAMANOU HEALTH failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van KAMANOU HEALTH ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft KAMANOU HEALTH de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van KAMANOU HEALTH, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 5 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt KAMANOU HEALTH?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft KAMANOU HEALTH 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van KAMANOU HEALTH?
Het boekjaar van KAMANOU HEALTH eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0760297777
Europese Commissie0760297777
Notarissen (Fednot)