Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0759.973.323
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-12-18
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Georges Roquiny(SL) 44, 5020 Namur
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.910Activiteiten van medische beeldvorming en medische laboratoria
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 325.726
▲ 9,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 277.138
▲ 0,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
42,4 %
▼ 2,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 441.847 | ▲ 8,0 % | € 409.248 | € 312.768 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 427.268 | ▲ 8,4 % | € 394.288 | € 296.384 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 325.726 | ▲ 9,1 % | € 298.658 | € 225.880 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 277.138 | ▲ 0,3 % | € 276.412 | € 577.754 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 376.828 | ▲ 11,1 % | € 339.050 | € 146.242 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 653.966 | ▲ 6,3 % | € 615.463 | € 723.996 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 42,4 % | ▼ 2,5 ptn | 44,9 % | 79,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Schone Luchtlaan 3, 1970 Wezembeek-Oppem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-04
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-22
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-07
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR?
Het ondernemingsnummer van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR is 0759.973.323. Het btw-nummer is BE 0759.973.323.
Wanneer werd BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR opgericht?
BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR werd opgericht op 18 december 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR?
De maatschappelijke zetel van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR is Rue Georges Roquiny(SL) 44, 5020 Namur.
Wat doet BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR?
De hoofdactiviteit van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR is: Activiteiten van medische beeldvorming en medische laboratoria (NACE 86.910).
Hoeveel werknemers heeft BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR?
BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 441.847 in 2025. De winst van het boekjaar was € 325.726.
Is BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR bereikbaar via Peppol?
Ja. BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0759973323 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 277.138, een solvabiliteit van 42,4 % en een winst van € 325.726. De winst steeg met 9,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 4 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR?
Het boekjaar van BIOLOGIE CLINIQUE DEFOUR eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0759973323
Europese Commissie0759973323
Notarissen (Fednot)