Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0759.901.760
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-12-17
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rijweg 110, 2870 Puurs-Sint-Amands
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.315Bandenservicebedrijven
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 52.210Diensten in verband met vervoer te land
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 19.190
▲ 15,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 27.457
▼ 17,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
46,0 %
▼ 39,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 26.067 | ▲ 15,7 % | € 22.533 | € 12.085 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 25.494 | ▲ 15,7 % | € 22.031 | € 11.628 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 19.190 | ▲ 15,7 % | € 16.583 | € 8.225 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 27.457 | ▼ 17,5 % | € 33.267 | € 16.685 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 32.229 | ▲ 482,0 % | € 5.537 | € 6.626 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 59.686 | ▲ 53,8 % | € 38.805 | € 23.311 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 46,0 % | ▼ 39,7 ptn | 85,7 % | 71,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rijweg 110, 2870 Puurs-Sint-Amands
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-10
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-30
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Autobanden Boeykens?
Het ondernemingsnummer van Autobanden Boeykens is 0759.901.760. Het btw-nummer is BE 0759.901.760.
Wanneer werd Autobanden Boeykens opgericht?
Autobanden Boeykens werd opgericht op 17 december 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Autobanden Boeykens?
De maatschappelijke zetel van Autobanden Boeykens is Rijweg 110, 2870 Puurs-Sint-Amands.
Wat doet Autobanden Boeykens?
De hoofdactiviteit van Autobanden Boeykens is: Bandenservicebedrijven (NACE 95.315).
Hoeveel werknemers heeft Autobanden Boeykens?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Autobanden Boeykens geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Autobanden Boeykens?
Autobanden Boeykens vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 26.067 in 2025. De winst van het boekjaar was € 19.190.
Is Autobanden Boeykens bereikbaar via Peppol?
Ja. Autobanden Boeykens staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0759901760 en 9925:BE0759901760 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Autobanden Boeykens?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 27.457, een solvabiliteit van 46,0 % en een winst van € 19.190. De winst steeg met 15,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Autobanden Boeykens failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Autobanden Boeykens ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Autobanden Boeykens de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Autobanden Boeykens, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 10 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Autobanden Boeykens?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Autobanden Boeykens 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Autobanden Boeykens?
Het boekjaar van Autobanden Boeykens eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0759901760
Europese Commissie0759901760
Notarissen (Fednot)