Belgische ondernemingen

Onderneming 0759.755.270

BSA PHARMACEUTICALS BV

Actief sinds 2020 Normale toestand Besloten Vennootschap Brussel

Besloten Vennootschap in Brussel, sinds 2020. Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen. Brutomarge € 242k, winst € 216k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0759.755.270.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 216.428

▲ 455,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -179.511

▲ 54,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0759.755.270
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-12-14
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Louizalaan 231, 1050 Brussel

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.460Groothandel in farmaceutische en medische artikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.279Overige detailhandel in voedingsmiddelen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.741Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.225Verhuur en lease van medisch en paramedisch materieelNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 216.428

▲ 455,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -179.511

▲ 54,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-152,9 %

▲ 198,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 242.037▲ 868,5 %€ -31.494€ 1.098.109
Bedrijfswinst (-verlies)€ 241.038▲ 496,7 %€ -60.767€ -335.712
Winst (verlies) van het boekjaar€ 216.428▲ 455,3 %€ -60.916€ -335.718
Balans
Eigen vermogen€ -179.511▲ 54,7 %€ -395.939€ -335.023
Schulden€ 296.891▼ 41,6 %€ 508.674€ 1.924.653
Balanstotaal€ 117.380▲ 4,1 %€ 112.735€ 1.589.630
Solvabiliteit berekend-152,9 %▲ 198,3 ptn-351,2 %-21,1 %
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Louizalaan 523, 1050 Brussel

2.310.872.669 · sinds 2020-12-14

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.389 Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg
  • 46.460 Groothandel in farmaceutische en medische artikelen
  • 47.279 Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
  • 47.730 Detailhandel in farmaceutische producten
  • 47.741 Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
  • 77.225 Verhuur en lease van medisch en paramedisch materieel

Neergelegde jaarrekeningen (4)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BSA PHARMACEUTICALS?

Het ondernemingsnummer van BSA PHARMACEUTICALS is 0759.755.270. Het btw-nummer is BE 0759.755.270.

Wanneer werd BSA PHARMACEUTICALS opgericht?

BSA PHARMACEUTICALS werd opgericht op 14 december 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BSA PHARMACEUTICALS?

De maatschappelijke zetel van BSA PHARMACEUTICALS is Louizalaan 231, 1050 Brussel.

Wat doet BSA PHARMACEUTICALS?

De hoofdactiviteit van BSA PHARMACEUTICALS is: Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen (NACE 46.180).

Hoeveel werknemers heeft BSA PHARMACEUTICALS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had BSA PHARMACEUTICALS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van BSA PHARMACEUTICALS?

BSA PHARMACEUTICALS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 242.037 in 2025. De winst van het boekjaar was € 216.428.

Is BSA PHARMACEUTICALS bereikbaar via Peppol?

Ja. BSA PHARMACEUTICALS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0759755270 en 9925:BE0759755270 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is BSA PHARMACEUTICALS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -179.511, een solvabiliteit van -152,9 % en een winst van € 216.428. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 455,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is BSA PHARMACEUTICALS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BSA PHARMACEUTICALS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft BSA PHARMACEUTICALS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van BSA PHARMACEUTICALS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt BSA PHARMACEUTICALS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BSA PHARMACEUTICALS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van BSA PHARMACEUTICALS?

Het boekjaar van BSA PHARMACEUTICALS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid