Belgische ondernemingen

Onderneming 0759.662.824

VEST Management BV

Actief sinds 2020 Normale toestand Besloten Vennootschap Malle

Besloten Vennootschap in Malle, sinds 2020. Activiteiten van holdings. Brutomarge € 137k, winst € 71k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0759.662.824.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 71.416

▲ 232,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 171.732

▲ 71,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0759.662.824
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-12-10
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Bergstraatje 19, 2390 Malle

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 64.210Activiteiten van holdingsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.150Reparatie en onderhoud van civiele schepenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.341Groothandel in wijnen en geestrijke drankenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.120Overige niet-gespecialiseerde detailhandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.251Detailhandel in wijnen en geestrijke drankenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 50.100Personenvervoer over zee- en kustwaterenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 71.416

▲ 232,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 171.732

▲ 71,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

54,3 %

▲ 16,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 137.452▲ 107,9 %€ 66.115€ 77.930
Bedrijfswinst (-verlies)€ 103.256▲ 207,3 %€ 33.600€ 52.647
Winst (verlies) van het boekjaar€ 71.416▲ 232,3 %€ 21.494€ 34.675
Balans
Eigen vermogen€ 171.732▲ 71,2 %€ 100.316€ 78.822
Schulden€ 144.726▼ 11,4 %€ 163.333€ 181.170
Balanstotaal€ 316.458▲ 20,0 %€ 263.649€ 259.992
Solvabiliteit berekend54,3 %▲ 16,2 ptn38,0 %30,3 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Bergstraatje 19, 2390 Malle

2.310.807.442 · sinds 2020-12-10

  • 64.210 Activiteiten van holdings
  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 33.150.01 Onderhoud en reparatie van passagiersschepen, veerboten, vrachtschepen, tankers, enz, of delen ervan
  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
  • 46.341 Groothandel in wijnen en geestrijke dranken
  • 46.900 Niet-gespecialiseerde groothandel
  • 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
  • 47.251 Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken
  • 50.100.01 Exploitatie van pleziervaartuigen, cruiseschepen en rondvaartboten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van VEST Management?

Het ondernemingsnummer van VEST Management is 0759.662.824. Het btw-nummer is BE 0759.662.824.

Wanneer werd VEST Management opgericht?

VEST Management werd opgericht op 10 december 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van VEST Management?

De maatschappelijke zetel van VEST Management is Bergstraatje 19, 2390 Malle.

Wat doet VEST Management?

De hoofdactiviteit van VEST Management is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).

Hoeveel werknemers heeft VEST Management?

Volgens de jaarrekening over 2025 had VEST Management geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van VEST Management?

VEST Management vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 137.452 in 2025. De winst van het boekjaar was € 71.416.

Is VEST Management bereikbaar via Peppol?

Ja. VEST Management staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0759662824 en 9925:BE0759662824 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is VEST Management?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 171.732, een solvabiliteit van 54,3 % en een winst van € 71.416. De winst steeg met 232,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is VEST Management failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VEST Management ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft VEST Management de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van VEST Management, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt VEST Management?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VEST Management 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van VEST Management?

Het boekjaar van VEST Management eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid