Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0757.773.502
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-11-03
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Pastoor Wuytsstraat 9, 2400 Mol
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 76.187
▲ 211,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 10.596
▲ 54,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
4,2 %
▲ 0,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 106.702 | ▲ 92,3 % | € 55.482 | € 54.571 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 84.065 | ▲ 237,9 % | € -60.957 | € 22.889 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 76.187 | ▲ 211,9 % | € -68.091 | € 11.846 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 10.596 | ▲ 54,0 % | € 6.878 | € 74.969 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 242.417 | ▲ 20,8 % | € 200.695 | € 220.309 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 253.013 | ▲ 21,9 % | € 207.573 | € 295.279 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 4,2 % | ▲ 0,9 ptn | 3,3 % | 25,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rode-Kruislaan 9, 2400 Mol
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-14
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-05
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Tandartspraktijk Van Kerckhoven?
Het ondernemingsnummer van Tandartspraktijk Van Kerckhoven is 0757.773.502. Het btw-nummer is BE 0757.773.502.
Wanneer werd Tandartspraktijk Van Kerckhoven opgericht?
Tandartspraktijk Van Kerckhoven werd opgericht op 3 november 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Tandartspraktijk Van Kerckhoven?
De maatschappelijke zetel van Tandartspraktijk Van Kerckhoven is Pastoor Wuytsstraat 9, 2400 Mol.
Wat doet Tandartspraktijk Van Kerckhoven?
De hoofdactiviteit van Tandartspraktijk Van Kerckhoven is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft Tandartspraktijk Van Kerckhoven?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Tandartspraktijk Van Kerckhoven geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Tandartspraktijk Van Kerckhoven?
Tandartspraktijk Van Kerckhoven vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 106.702 in 2025. De winst van het boekjaar was € 76.187.
Is Tandartspraktijk Van Kerckhoven bereikbaar via Peppol?
Ja. Tandartspraktijk Van Kerckhoven staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0757773502 en 9925:BE0757773502 (stand van 6 november 2026).
Hoe financieel gezond is Tandartspraktijk Van Kerckhoven?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 10.596, een solvabiliteit van 4,2 % en een winst van € 76.187. De winst steeg met 211,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Tandartspraktijk Van Kerckhoven failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Tandartspraktijk Van Kerckhoven ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Tandartspraktijk Van Kerckhoven de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Tandartspraktijk Van Kerckhoven, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Tandartspraktijk Van Kerckhoven?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Tandartspraktijk Van Kerckhoven 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Tandartspraktijk Van Kerckhoven?
Het boekjaar van Tandartspraktijk Van Kerckhoven eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0757773502
Europese Commissie0757773502
Notarissen (Fednot)