Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0756.504.582
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-10-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vijvershof 12, 2830 Willebroek
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 81.300Landschapsverzorging
- 01.309Overige plantenvermeerdering
- 16.110Zagen en schaven van hout
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 27.662
▲ 405,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 2.578
▼ 89,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
4,3 %
▼ 90,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 34.022 | ▲ 521,7 % | € -8.068 | € 22.659 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 33.257 | ▲ 485,1 % | € -8.635 | € 20.864 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 27.662 | ▲ 405,8 % | € -9.045 | € 15.946 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.578 | ▼ 89,7 % | € 24.916 | € 33.961 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 57.134 | ▲ 3672,7 % | € 1.514 | € 9.445 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 59.712 | ▲ 125,9 % | € 26.430 | € 43.406 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 4,3 % | ▼ 90,0 ptn | 94,3 % | 78,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vijvershof 12, 2830 Willebroek
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-04-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BUITENAANLEG LAVENS?
Het ondernemingsnummer van BUITENAANLEG LAVENS is 0756.504.582. Het btw-nummer is BE 0756.504.582.
Wanneer werd BUITENAANLEG LAVENS opgericht?
BUITENAANLEG LAVENS werd opgericht op 13 oktober 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BUITENAANLEG LAVENS?
De maatschappelijke zetel van BUITENAANLEG LAVENS is Vijvershof 12, 2830 Willebroek.
Wat doet BUITENAANLEG LAVENS?
De hoofdactiviteit van BUITENAANLEG LAVENS is: Landschapsverzorging (NACE 81.300).
Hoeveel werknemers heeft BUITENAANLEG LAVENS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BUITENAANLEG LAVENS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BUITENAANLEG LAVENS?
BUITENAANLEG LAVENS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 34.022 in 2025. De winst van het boekjaar was € 27.662.
Is BUITENAANLEG LAVENS bereikbaar via Peppol?
Ja. BUITENAANLEG LAVENS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0756504582 en 9925:BE0756504582 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is BUITENAANLEG LAVENS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.578, een solvabiliteit van 4,3 % en een winst van € 27.662. De winst steeg met 405,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BUITENAANLEG LAVENS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BUITENAANLEG LAVENS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BUITENAANLEG LAVENS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BUITENAANLEG LAVENS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BUITENAANLEG LAVENS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BUITENAANLEG LAVENS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BUITENAANLEG LAVENS?
Het boekjaar van BUITENAANLEG LAVENS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0756504582
Europese Commissie0756504582
Notarissen (Fednot)