Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0755.969.597
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-10-09
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Antwerpsesteenweg 338C bus 4, 2390 Malle
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 71.111Activiteiten van bouwarchitecten
- 71.113Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 48.108
▼ 22,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 2.768
▲ 4,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
16,4 %
▲ 9,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 64.794 | ▼ 23,3 % | € 84.454 | € 87.921 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 64.674 | ▼ 23,3 % | € 84.336 | € 86.608 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 48.108 | ▼ 22,7 % | € 62.249 | € 71.166 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.768 | ▲ 4,1 % | € 2.659 | € 200.116 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 14.072 | ▼ 58,1 % | € 33.591 | € 22.821 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 16.840 | ▼ 53,5 % | € 36.250 | € 222.937 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 16,4 % | ▲ 9,1 ptn | 7,3 % | 89,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Antwerpsesteenweg 338C bus 4, 2390 Malle
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-03-04
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-02-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-01-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW?
Het ondernemingsnummer van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW is 0755.969.597. Het btw-nummer is BE 0755.969.597.
Wanneer werd TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW opgericht?
TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW werd opgericht op 9 oktober 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW?
De maatschappelijke zetel van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW is Antwerpsesteenweg 338C bus 4, 2390 Malle.
Wat doet TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW?
De hoofdactiviteit van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW is: Activiteiten van bouwarchitecten (NACE 71.111).
Hoeveel werknemers heeft TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW?
TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 64.794 in 2025. De winst van het boekjaar was € 48.108.
Is TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW bereikbaar via Peppol?
Ja. TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0755969597 en 9925:BE0755969597 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.768, een solvabiliteit van 16,4 % en een winst van € 48.108. De winst daalde met 22,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 4 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW?
Het boekjaar van TEMZO ARCHITECTUUR EN STEDENBOUW eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0755969597
Europese Commissie0755969597
Notarissen (Fednot)