Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0755.786.485
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-10-06
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Generaal Dempseylaan 25 bus 2, 3930 Hamont-Achel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 71.111Activiteiten van bouwarchitecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 29.274
▲ 4,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 100.002
▼ 16,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
85,7 %
▼ 1,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 53.167 | ▲ 23,8 % | € 42.933 | € 49.364 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 40.467 | ▲ 2,7 % | € 39.391 | € 33.892 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 29.274 | ▲ 4,7 % | € 27.968 | € 23.330 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 100.002 | ▼ 16,0 % | € 118.988 | € 91.897 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 16.660 | ▼ 7,8 % | € 18.062 | € 24.206 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 116.662 | ▼ 14,9 % | € 137.049 | € 116.103 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 85,7 % | ▼ 1,1 ptn | 86,8 % | 79,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Generaal Dempseylaan 25 bus 2, 3930 Hamont-Achel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-02
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Architectenbureau Stijn Schuurmans?
Het ondernemingsnummer van Architectenbureau Stijn Schuurmans is 0755.786.485. Het btw-nummer is BE 0755.786.485.
Wanneer werd Architectenbureau Stijn Schuurmans opgericht?
Architectenbureau Stijn Schuurmans werd opgericht op 6 oktober 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Architectenbureau Stijn Schuurmans?
De maatschappelijke zetel van Architectenbureau Stijn Schuurmans is Generaal Dempseylaan 25 bus 2, 3930 Hamont-Achel.
Wat doet Architectenbureau Stijn Schuurmans?
De hoofdactiviteit van Architectenbureau Stijn Schuurmans is: Activiteiten van bouwarchitecten (NACE 71.111).
Hoeveel werknemers heeft Architectenbureau Stijn Schuurmans?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Architectenbureau Stijn Schuurmans geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Architectenbureau Stijn Schuurmans?
Architectenbureau Stijn Schuurmans vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 53.167 in 2025. De winst van het boekjaar was € 29.274.
Is Architectenbureau Stijn Schuurmans bereikbaar via Peppol?
Ja. Architectenbureau Stijn Schuurmans staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0755786485 en 9925:BE0755786485 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Architectenbureau Stijn Schuurmans?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 100.002, een solvabiliteit van 85,7 % en een winst van € 29.274. De winst steeg met 4,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Architectenbureau Stijn Schuurmans failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Architectenbureau Stijn Schuurmans ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Architectenbureau Stijn Schuurmans de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Architectenbureau Stijn Schuurmans, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Architectenbureau Stijn Schuurmans?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Architectenbureau Stijn Schuurmans 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Architectenbureau Stijn Schuurmans?
Het boekjaar van Architectenbureau Stijn Schuurmans eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0755786485
Europese Commissie0755786485
Notarissen (Fednot)