Belgische ondernemingen

Onderneming 0755.717.003

ARTIBULLES BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Ukkel · sinds 2020

Besloten Vennootschap in Ukkel, sinds 2020. Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts. Brutomarge € 16k, winst € 12k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0755.717.003.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 11.797

▲ 90,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 85.837

▲ 15,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0755.717.003
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-10-05
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Alsembergsesteenweg 897, 1180 Ukkel

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 71.121Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-expertsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 72.109Overig speur- en ontwikkelingswerk op natuurwetenschappelijk gebiedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.120Grafisch ontwerp en visuele communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 11.797

▲ 90,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 85.837

▲ 15,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

83,1 %

▲ 20,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 16.462▲ 10,1 %€ 14.952€ -24.919
Bedrijfswinst (-verlies)€ 13.088▲ 34,8 %€ 9.710€ -30.481
Winst (verlies) van het boekjaar€ 11.797▲ 90,9 %€ 6.178€ -33.087
Balans
Eigen vermogen€ 85.837▲ 15,9 %€ 74.040€ 67.862
Schulden€ 17.455▼ 61,2 %€ 44.977€ 52.010
Balanstotaal€ 103.292▼ 13,2 %€ 119.017€ 119.872
Solvabiliteit berekend83,1 %▲ 20,9 ptn62,2 %56,6 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Avenue du Centenaire (H.) 18, 7022 Mons

2.307.940.992 · sinds 2020-10-05

62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts; 72.109.01 Systematische studies en creatieve inspanningen in diverse soorten speur-en ontwikkelingswerk op het gebied van wiskunde en natuurwetensch (fysica, astronomie, scheikunde, geneeskunde, biologie,enz); 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie; 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ARTIBULLES?

Het ondernemingsnummer van ARTIBULLES is 0755.717.003. Het btw-nummer is BE 0755.717.003.

Wanneer werd ARTIBULLES opgericht?

ARTIBULLES werd opgericht op 5 oktober 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ARTIBULLES?

De maatschappelijke zetel van ARTIBULLES is Alsembergsesteenweg 897, 1180 Ukkel.

Wat doet ARTIBULLES?

De hoofdactiviteit van ARTIBULLES is: Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71.121).

Hoeveel werknemers heeft ARTIBULLES?

Volgens de jaarrekening over 2025 had ARTIBULLES geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van ARTIBULLES?

ARTIBULLES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 16.462 in 2025. De winst van het boekjaar was € 11.797.

Is ARTIBULLES bereikbaar via Peppol?

Ja. ARTIBULLES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0755717003 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is ARTIBULLES?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 85.837, een solvabiliteit van 83,1 % en een winst van € 11.797. De winst steeg met 90,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is ARTIBULLES failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ARTIBULLES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft ARTIBULLES de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van ARTIBULLES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt ARTIBULLES?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ARTIBULLES 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van ARTIBULLES?

Het boekjaar van ARTIBULLES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid