Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0754.912.891
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-09-25
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Binnenweg 14, 9050 Gent
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 87.788
▲ 16,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 88.788
▲ 16,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
83,7 %
▼ 8,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 126.939 | ▲ 21,0 % | € 104.913 | € 40.274 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 117.786 | ▲ 25,3 % | € 94.001 | € 28.882 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 87.788 | ▲ 16,8 % | € 75.136 | € 22.756 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 88.788 | ▲ 16,6 % | € 76.136 | € 193.686 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 17.320 | ▲ 153,7 % | € 6.827 | € 50.869 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 106.108 | ▲ 27,9 % | € 82.963 | € 244.556 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 83,7 % | ▼ 8,1 ptn | 91,8 % | 79,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Binnenweg 14, 9050 Gent
Vestiging
Albrecht Dürerlaan 60, 9030 Gent
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-14
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-19
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Scholiers Invest?
Het ondernemingsnummer van Scholiers Invest is 0754.912.891. Het btw-nummer is BE 0754.912.891.
Wanneer werd Scholiers Invest opgericht?
Scholiers Invest werd opgericht op 25 september 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Scholiers Invest?
De maatschappelijke zetel van Scholiers Invest is Binnenweg 14, 9050 Gent.
Wat doet Scholiers Invest?
De hoofdactiviteit van Scholiers Invest is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft Scholiers Invest?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Scholiers Invest geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Scholiers Invest?
Scholiers Invest vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 126.939 in 2025. De winst van het boekjaar was € 87.788.
Is Scholiers Invest bereikbaar via Peppol?
Scholiers Invest staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0754912891; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is Scholiers Invest?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 88.788, een solvabiliteit van 83,7 % en een winst van € 87.788. De winst steeg met 16,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Scholiers Invest failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Scholiers Invest ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Scholiers Invest de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Scholiers Invest, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Scholiers Invest?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Scholiers Invest 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Scholiers Invest?
Het boekjaar van Scholiers Invest eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0754912891
Europese Commissie0754912891
Notarissen (Fednot)