Belgische ondernemingen

Onderneming 0754.649.409

Digisilient CommV

Actief sinds 2020 Normale toestand Commanditaire vennootschap Gent

Commanditaire vennootschap in Gent, sinds 2020. Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0754.649.409.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0754.649.409
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-09-21
Maatschappelijke zetel
Tweebekenstraat 2, 9052 Gent

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Tweebekenstraat 2, 9052 Gent

2.307.160.143 · sinds 2020-09-21

  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
  • 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
  • 63.910 Activiteiten van webportalen
  • 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
  • 66.199 Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen
  • 70.100 Activiteiten van hoofdkantoren
  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 73.110 Activiteiten van reclamebureaus
  • 73.200 Markt- en opinieonderzoek
  • 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
  • 77.400 Lease van intellectuele eigendom en vergelijkbare producten, met uitzondering van werken onder auteursrecht
  • 78.100.01 Zoeken, selecteren, verwijzen en plaatsen van personeel tbv latere werkgever of werkzoeker : formulering van taakomschrijvingen; op geschiktheid testen van sollicitanten; natrekken van referenties
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 96.999 Overige persoonlijke diensten

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Digisilient?

Het ondernemingsnummer van Digisilient is 0754.649.409. Het btw-nummer is BE 0754.649.409.

Wanneer werd Digisilient opgericht?

Digisilient werd opgericht op 21 september 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Digisilient?

De maatschappelijke zetel van Digisilient is Tweebekenstraat 2, 9052 Gent.

Wat doet Digisilient?

De hoofdactiviteit van Digisilient is: Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Is Digisilient bereikbaar via Peppol?

Ja. Digisilient staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0754649409 en 9925:BE0754649409 (stand van 26 oktober 2026).

Is Digisilient failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Digisilient ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt Digisilient?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Digisilient 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van Digisilient in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Digisilient in het Belgisch Staatsblad dateert van 23 september 2020: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid