Belgische ondernemingen

Onderneming 0753.687.327

G.R. Forest BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Hotton · sinds 2020

Besloten Vennootschap in Hotton, sinds 2020. Exploitatie van bossen. Brutomarge € 37k, verlies € 45k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0753.687.327.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -44.920

▼ 88,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -49.142

▼ 1064,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0753.687.327
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-09-04
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue du Ban,Fronville 1, 6990 Hotton

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 02.200Exploitatie van bossenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.610Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 02.400Ondersteunende diensten in verband met de bosbouwNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.300LandschapsverzorgingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -44.920

▼ 88,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -49.142

▼ 1064,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-17,1 %

▼ 15,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 37.310▼ 52,4 %€ 78.419€ 77.395
Bedrijfswinst (-verlies)€ -38.024▼ 155,2 %€ -14.898€ 10.246
Winst (verlies) van het boekjaar€ -44.920▼ 88,8 %€ -23.798€ 2.487
Balans
Eigen vermogen€ -49.142▼ 1064,2 %€ -4.221€ 19.577
Schulden€ 336.915▼ 3,0 %€ 347.420€ 365.451
Balanstotaal€ 287.773▼ 16,1 %€ 343.199€ 385.028
Solvabiliteit berekend-17,1 %▼ 15,8 ptn-1,2 %5,1 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Chemin du Buc 13, 5501 Dinant

2.306.560.525 · sinds 2020-09-10

01.610 Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen; 02.100.01 Houtteelt : aanplanten, herbeplanten, verplanten, uitdunnen en in stand houden van bossen en andere houtopstanden; 02.100.02 Teelt van hakhout; 02.100.03 Exploitatie van bosboomkwekerij; 02.200 Exploitatie van bossen; 02.200.01 Exploitatie van bossen : houthakken en de productie van onbewerkt hout als mijnhout, gekloofde staken, palen en brandhout; 02.400 Ondersteunende diensten in verband met de bosbouw; 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven; 71.113.02 Ontwerpen van tuinen en parken, enz; 81.300.02 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van G.R. Forest?

Het ondernemingsnummer van G.R. Forest is 0753.687.327. Het btw-nummer is BE 0753.687.327.

Wanneer werd G.R. Forest opgericht?

G.R. Forest werd opgericht op 4 september 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van G.R. Forest?

De maatschappelijke zetel van G.R. Forest is Rue du Ban,Fronville 1, 6990 Hotton.

Wat doet G.R. Forest?

De hoofdactiviteit van G.R. Forest is: Exploitatie van bossen (NACE 02.200).

Hoeveel werknemers heeft G.R. Forest?

Volgens de jaarrekening over 2025 had G.R. Forest geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van G.R. Forest?

G.R. Forest vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 37.310 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 44.920.

Is G.R. Forest bereikbaar via Peppol?

Ja. G.R. Forest staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0753687327 en 9925:BE0753687327 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is G.R. Forest?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -49.142, een solvabiliteit van -17,1 % en een verlies van € 44.920. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 88,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is G.R. Forest failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van G.R. Forest ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft G.R. Forest de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van G.R. Forest, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt G.R. Forest?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft G.R. Forest 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van G.R. Forest?

Het boekjaar van G.R. Forest eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid