Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0749.568.587
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-06-30
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kattestraat(HOM) 38, 2811 Mechelen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 43.310Stukadoorswerk
- 43.320Schrijnwerk
- 43.341Schilderen van gebouwen
- 43.410Dakwerkzaamheden
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 198.348
▲ 369,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 254.254
▲ 131,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
35,0 %
▲ 8,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 494.942 | ▲ 62,4 % | € 304.762 | € 196.079 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 292.141 | ▲ 319,3 % | € 69.673 | € 21.621 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 198.348 | ▲ 369,2 % | € 42.277 | € 12.799 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 254.254 | ▲ 131,0 % | € 110.046 | € 69.556 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 473.219 | ▲ 52,8 % | € 309.699 | € 339.674 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 727.473 | ▲ 73,3 % | € 419.745 | € 409.231 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 35,0 % | ▲ 8,7 ptn | 26,2 % | 17,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kattestraat(HOM) 38, 2811 Mechelen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-08
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-08
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET?
Het ondernemingsnummer van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET is 0749.568.587. Het btw-nummer is BE 0749.568.587.
Wanneer werd BOUWWERKEN GEENS - DE SMET opgericht?
BOUWWERKEN GEENS - DE SMET werd opgericht op 30 juni 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET?
De maatschappelijke zetel van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET is Kattestraat(HOM) 38, 2811 Mechelen.
Wat doet BOUWWERKEN GEENS - DE SMET?
De hoofdactiviteit van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).
Hoeveel werknemers heeft BOUWWERKEN GEENS - DE SMET?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BOUWWERKEN GEENS - DE SMET geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET?
BOUWWERKEN GEENS - DE SMET vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 494.942 in 2025. De winst van het boekjaar was € 198.348.
Is BOUWWERKEN GEENS - DE SMET bereikbaar via Peppol?
Ja. BOUWWERKEN GEENS - DE SMET staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0749568587 en 9925:BE0749568587 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is BOUWWERKEN GEENS - DE SMET?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 254.254, een solvabiliteit van 35,0 % en een winst van € 198.348. De winst steeg met 369,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BOUWWERKEN GEENS - DE SMET failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BOUWWERKEN GEENS - DE SMET de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BOUWWERKEN GEENS - DE SMET?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BOUWWERKEN GEENS - DE SMET 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET?
Het boekjaar van BOUWWERKEN GEENS - DE SMET eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0749568587
Europese Commissie0749568587
Notarissen (Fednot)