Belgische ondernemingen

Onderneming 0749.558.095

TANGHE SPORTS MANAGEMENT BV

Actief sinds 2020 Normale toestand Besloten Vennootschap Comines-Warneton

Besloten Vennootschap in Comines-Warneton, sinds 2020. Exploitatie van sportaccommodaties. Brutomarge € 14k, winst € 8k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0749.558.095.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 8.345

▼ 65,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.877

▼ 8,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0749.558.095
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-06-30
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Chicanestraat(HTM) 34, 7781 Comines-Warneton
Andere namen
TSM · Afkorting (Frans)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 93.110Exploitatie van sportaccommodatiesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.110Activiteiten van reclamebureausNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.199Overige sportactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 8.345

▼ 65,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.877

▼ 8,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

43,3 %

▲ 28,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 13.757▼ 59,1 %€ 33.638€ 27.866
Bedrijfswinst (-verlies)€ 11.991▼ 61,7 %€ 31.348€ 25.623
Winst (verlies) van het boekjaar€ 8.345▼ 65,1 %€ 23.918€ 18.222
Balans
Eigen vermogen€ 16.877▼ 8,9 %€ 18.532€ 74.614
Schulden€ 22.132▼ 79,9 %€ 110.143€ 22.170
Balanstotaal€ 39.009▼ 69,7 %€ 128.674€ 96.784
Solvabiliteit berekend43,3 %▲ 28,9 ptn14,4 %77,1 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Chicanestraat(HTM) 34, 7781 Comines-Warneton

2.304.275.382 · sinds 2020-07-01

  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 73.110 Activiteiten van reclamebureaus
  • 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
  • 93.110.06 Organisatie en uitvoering van sportevenementen : voetbal, wielrennen, bowling, zwemmen, golf, boksen, worstelen, en andere vechtsporten, bodybuilding, wintersporten, enz
  • 93.199 Overige sportactiviteiten, neg
  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
  • 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
  • 64.210 Activiteiten van holdings
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 85.510 Sport- en recreatieonderwijs
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs
  • 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van TANGHE SPORTS MANAGEMENT?

Het ondernemingsnummer van TANGHE SPORTS MANAGEMENT is 0749.558.095. Het btw-nummer is BE 0749.558.095.

Wanneer werd TANGHE SPORTS MANAGEMENT opgericht?

TANGHE SPORTS MANAGEMENT werd opgericht op 30 juni 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van TANGHE SPORTS MANAGEMENT?

De maatschappelijke zetel van TANGHE SPORTS MANAGEMENT is Chicanestraat(HTM) 34, 7781 Comines-Warneton.

Wat doet TANGHE SPORTS MANAGEMENT?

De hoofdactiviteit van TANGHE SPORTS MANAGEMENT is: Exploitatie van sportaccommodaties (NACE 93.110).

Hoeveel werknemers heeft TANGHE SPORTS MANAGEMENT?

Volgens de jaarrekening over 2025 had TANGHE SPORTS MANAGEMENT geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van TANGHE SPORTS MANAGEMENT?

TANGHE SPORTS MANAGEMENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 13.757 in 2025. De winst van het boekjaar was € 8.345.

Is TANGHE SPORTS MANAGEMENT bereikbaar via Peppol?

Ja. TANGHE SPORTS MANAGEMENT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0749558095 en 9925:BE0749558095 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is TANGHE SPORTS MANAGEMENT?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 16.877, een solvabiliteit van 43,3 % en een winst van € 8.345. De winst daalde met 65,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is TANGHE SPORTS MANAGEMENT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TANGHE SPORTS MANAGEMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft TANGHE SPORTS MANAGEMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van TANGHE SPORTS MANAGEMENT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt TANGHE SPORTS MANAGEMENT?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TANGHE SPORTS MANAGEMENT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van TANGHE SPORTS MANAGEMENT?

Het boekjaar van TANGHE SPORTS MANAGEMENT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid