Belgische ondernemingen

Onderneming 0748.708.653

Bart Horsten CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Herent · sinds 2020

Commanditaire vennootschap in Herent, sinds 2020. Activiteiten van holdings. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0748.708.653.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0748.708.653
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-06-18
Maatschappelijke zetel
Kouterstraat 60 bus 208, 3020 Herent

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 64.210Activiteiten van holdingsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.599Overige vormen van onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 3 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Kouterstraat 60 bus 208, 3020 Herent

2.303.744.159 · sinds 2020-06-18

46.190.01 Handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment; 70.100 Activiteiten van hoofdkantoren; 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz; 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 85.599 Overige vormen van onderwijs

Publicaties in het Staatsblad (2)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2025-11-14MAATSCHAPPELIJKE ZETEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGENPDF
  • 2020-06-22RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Bart Horsten?

Het ondernemingsnummer van Bart Horsten is 0748.708.653. Het btw-nummer is BE 0748.708.653.

Wanneer werd Bart Horsten opgericht?

Bart Horsten werd opgericht op 18 juni 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Bart Horsten?

De maatschappelijke zetel van Bart Horsten is Kouterstraat 60 bus 208, 3020 Herent.

Wat doet Bart Horsten?

De hoofdactiviteit van Bart Horsten is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).

Is Bart Horsten bereikbaar via Peppol?

Ja. Bart Horsten staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0748708653 en 9925:BE0748708653 (stand van 26 oktober 2026).

Is Bart Horsten failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Bart Horsten ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt Bart Horsten?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Bart Horsten 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van Bart Horsten in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Bart Horsten in het Belgisch Staatsblad dateert van 14 november 2025: maatschappelijke zetel - ontslagen - benoemingen. In totaal verschenen er 2 publicaties.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid