Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0746.747.174
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-05-07
- Personeel
- 8,4 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Zinniksesteenweg 36, 7850 Enghien
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
- 56.301Cafés en bars
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -28.525
▲ 4,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ -228.528
▼ 14,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
-311,9 %
▼ 38,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 155.739 | ▼ 22,4 % | € 200.804 | € 190.840 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -27.609 | ▲ 1,7 % | € -28.086 | € -22.633 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -28.525 | ▲ 4,2 % | € -29.772 | € -25.072 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -228.528 | ▼ 14,3 % | € -200.002 | € -170.231 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 301.805 | ▲ 10,5 % | € 273.170 | € 244.533 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 73.277 | ▲ 0,1 % | € 73.168 | € 74.303 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -311,9 % | ▼ 38,5 ptn | -273,3 % | -229,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 8,4 | ▼ 0,5 | 8,9 | 6,1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Steenweg op Zinnik(E) 36, 7850 Enghien
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-19
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-14
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LE COIN SPORTIF?
Het ondernemingsnummer van LE COIN SPORTIF is 0746.747.174. Het btw-nummer is BE 0746.747.174.
Wanneer werd LE COIN SPORTIF opgericht?
LE COIN SPORTIF werd opgericht op 7 mei 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LE COIN SPORTIF?
De maatschappelijke zetel van LE COIN SPORTIF is Zinniksesteenweg 36, 7850 Enghien.
Wat doet LE COIN SPORTIF?
De hoofdactiviteit van LE COIN SPORTIF is: Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56.111); Cafés en bars (NACE 56.301).
Hoeveel werknemers heeft LE COIN SPORTIF?
Volgens de jaarrekening over 2025 had LE COIN SPORTIF gemiddeld 8,4 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van LE COIN SPORTIF?
LE COIN SPORTIF vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 155.739 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 28.525.
Is LE COIN SPORTIF bereikbaar via Peppol?
Ja. LE COIN SPORTIF staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0746747174 en 9925:BE0746747174 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is LE COIN SPORTIF?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -228.528, een solvabiliteit van -311,9 % en een verlies van € 28.525. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 4,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LE COIN SPORTIF failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LE COIN SPORTIF ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LE COIN SPORTIF de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van LE COIN SPORTIF, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 19 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt LE COIN SPORTIF?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LE COIN SPORTIF 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LE COIN SPORTIF?
Het boekjaar van LE COIN SPORTIF eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0746747174
Europese Commissie0746747174
Notarissen (Fednot)