Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0746.696.892
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-05-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Oude Bevelsesteenweg(Kessel) 148, 2560 Nijlen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.320Schrijnwerk
- 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerken
- 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
- 43.230Installatie van isolatie
- 43.240Overige bouwinstallatie
- 47.522Detailhandel in houten bouw- en tuinmaterialen
- 81.220Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
- 81.300Landschapsverzorging
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -4.714
▼ 144,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 3.342
▼ 58,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
7,6 %
▼ 8,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 13.449 | ▼ 24,5 % | € 17.811 | € 16.721 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -2.457 | ▼ 98,3 % | € -1.239 | € 10.951 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -4.714 | ▼ 144,1 % | € -1.931 | € 6.837 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 3.342 | ▼ 58,5 % | € 8.056 | € 9.988 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 40.736 | ▼ 1,9 % | € 41.523 | € 23.488 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 44.078 | ▼ 11,1 % | € 49.579 | € 33.475 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 7,6 % | ▼ 8,7 ptn | 16,2 % | 29,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Oude Bevelsesteenweg(Kessel) 148, 2560 Nijlen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-22
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-19
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO?
Het ondernemingsnummer van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO is 0746.696.892. Het btw-nummer is BE 0746.696.892.
Wanneer werd KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO opgericht?
KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO werd opgericht op 5 mei 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO?
De maatschappelijke zetel van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO is Oude Bevelsesteenweg(Kessel) 148, 2560 Nijlen.
Wat doet KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO?
De hoofdactiviteit van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO is: Schrijnwerk (NACE 43.320).
Hoeveel werknemers heeft KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO?
Volgens de jaarrekening over 2025 had KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO?
KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 13.449 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 4.714.
Is KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO bereikbaar via Peppol?
Ja. KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0746696892 en 9925:BE0746696892 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 3.342, een solvabiliteit van 7,6 % en een verlies van € 4.714. De winst daalde met 144,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO?
Het boekjaar van KLUS EN KARWEIWERKEN CAMPO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0746696892
Europese Commissie0746696892
Notarissen (Fednot)