Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0746.470.527
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-04-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Schaliehoevestraat 11 A, 2220 Heist-op-den-Berg
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 724
▼ 94,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 47.073
▲ 1,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
8,3 %
▼ 4,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 31.239 | ▲ 5,6 % | € 29.585 | € 2.384 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 5.309 | ▼ 68,4 % | € 16.800 | € -11.716 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 724 | ▼ 94,4 % | € 12.952 | € -15.980 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 47.073 | ▲ 1,6 % | € 46.349 | € 33.396 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 522.015 | ▲ 68,8 % | € 309.277 | € 315.732 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 569.088 | ▲ 60,0 % | € 355.626 | € 349.128 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 8,3 % | ▼ 4,8 ptn | 13,0 % | 9,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Schaliehoevestraat 11 A, 2220 Heist-op-den-Berg
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Claeys Holdings?
Het ondernemingsnummer van Claeys Holdings is 0746.470.527. Het btw-nummer is BE 0746.470.527.
Wanneer werd Claeys Holdings opgericht?
Claeys Holdings werd opgericht op 23 april 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Claeys Holdings?
De maatschappelijke zetel van Claeys Holdings is Schaliehoevestraat 11 A, 2220 Heist-op-den-Berg.
Wat doet Claeys Holdings?
De hoofdactiviteit van Claeys Holdings is: Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed (NACE 68.310).
Hoeveel werknemers heeft Claeys Holdings?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Claeys Holdings geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Claeys Holdings?
Claeys Holdings vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 31.239 in 2025. De winst van het boekjaar was € 724.
Is Claeys Holdings bereikbaar via Peppol?
Ja. Claeys Holdings staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0746470527 en 9925:BE0746470527 (stand van 31 oktober 2026).
Hoe financieel gezond is Claeys Holdings?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 47.073, een solvabiliteit van 8,3 % en een winst van € 724. De winst daalde met 94,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Claeys Holdings failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Claeys Holdings ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Claeys Holdings de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Claeys Holdings, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Claeys Holdings?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Claeys Holdings 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Claeys Holdings?
Het boekjaar van Claeys Holdings eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0746470527
Europese Commissie0746470527
Notarissen (Fednot)