Belgische ondernemingen

Onderneming 0745.916.043

Vanden Haute HVAC BV

Actief sinds 2020 Normale toestand Besloten Vennootschap Sint-Genesius-Rode

Besloten Vennootschap in Sint-Genesius-Rode, sinds 2020. Algemene elektrotechnische installatiewerken. Brutomarge € 56k, winst € 20k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0745.916.043.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 20.079

▲ 8,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 43.152

▲ 0,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0745.916.043
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-04-09
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Priorijlaan 36, 1640 Sint-Genesius-Rode

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.212Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.221Sanitaire werkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.643Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.647Groothandel in machines en apparaten voor de warmte-, koel- en vriestechniek voor industrieel gebruikNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 20.079

▲ 8,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 43.152

▲ 0,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

61,1 %

▲ 3,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 55.588▲ 15,2 %€ 48.244€ 16.172
Bedrijfswinst (-verlies)€ 26.383▲ 4,4 %€ 25.267€ 2.430
Winst (verlies) van het boekjaar€ 20.079▲ 8,2 %€ 18.561€ -774
Balans
Eigen vermogen€ 43.152▲ 0,2 %€ 43.073€ 42.512
Schulden€ 27.527▼ 12,3 %€ 31.370€ 6.117
Balanstotaal€ 70.679▼ 5,1 %€ 74.443€ 48.629
Solvabiliteit berekend61,1 %▲ 3,2 ptn57,9 %87,4 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Priorijlaan 36, 1640 Sint-Genesius-Rode

2.302.030.724 · sinds 2020-05-07

  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
  • 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.240 Overige bouwinstallatie
  • 46.641 Groothandel in machines voor de productie van voedings- en genotmiddelen
  • 46.642 Groothandel in verpakkingsmachines en weegtoestellen
  • 46.643 Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal
  • 46.644 Groothandel in hijs-, hef- en transportwerktuigen
  • 46.645 Groothandel in pompen en compressoren
  • 46.646 Groothandel in meet-, controle- en navigatieinstrumenten
  • 46.647 Groothandel in machines en apparaten voor de warmte-, koel- en vriestechniek voor industrieel gebruik
  • 46.649 Groothandel in andere machines en werktuigen, neg
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Vanden Haute HVAC?

Het ondernemingsnummer van Vanden Haute HVAC is 0745.916.043. Het btw-nummer is BE 0745.916.043.

Wanneer werd Vanden Haute HVAC opgericht?

Vanden Haute HVAC werd opgericht op 9 april 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Vanden Haute HVAC?

De maatschappelijke zetel van Vanden Haute HVAC is Priorijlaan 36, 1640 Sint-Genesius-Rode.

Wat doet Vanden Haute HVAC?

De hoofdactiviteit van Vanden Haute HVAC is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211); Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43.222).

Hoeveel werknemers heeft Vanden Haute HVAC?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Vanden Haute HVAC geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Vanden Haute HVAC?

Vanden Haute HVAC vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 55.588 in 2025. De winst van het boekjaar was € 20.079.

Is Vanden Haute HVAC bereikbaar via Peppol?

Ja. Vanden Haute HVAC staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0745916043 en 9925:BE0745916043 (stand van 31 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Vanden Haute HVAC?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 43.152, een solvabiliteit van 61,1 % en een winst van € 20.079. De winst steeg met 8,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Vanden Haute HVAC failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Vanden Haute HVAC ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Vanden Haute HVAC de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Vanden Haute HVAC, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Vanden Haute HVAC?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Vanden Haute HVAC 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Vanden Haute HVAC?

Het boekjaar van Vanden Haute HVAC eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid