Belgische ondernemingen

Onderneming 0744.781.341

DIROMA BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Sint-Gillis (bij-Brussel) · sinds 2020

Besloten Vennootschap in Sint-Gillis (bij-Brussel), sinds 2020. Algemene bouw van residentiële gebouwen. Brutomarge € 826, verlies € 8k (2025). Ondernemingsnummer en btw-nummer 0744.781.341.

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -8.424

▼ 6,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 3.501

▼ 70,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0744.781.341
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-03-05
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Bordeauxstraat 2, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.320SchrijnwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.910MetselwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -8.424

▼ 6,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 3.501

▼ 70,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

3,0 %

▼ 8,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet–—–€ 198.589
Brutomarge€ 826▼ 98,4 %€ 52.760€ 39.180
Bedrijfswinst (-verlies)€ -7.241▲ 7,4 %€ -7.823€ 11.156
Winst (verlies) van het boekjaar€ -8.424▼ 6,2 %€ -7.929€ 7.729
Balans
Eigen vermogen€ 3.501▼ 70,6 %€ 11.925€ 19.854
Schulden€ 113.454▲ 24,9 %€ 90.826€ 48.253
Balanstotaal€ 116.955▲ 13,8 %€ 102.751€ 68.107
Solvabiliteit berekend3,0 %▼ 8,6 ptn11,6 %29,2 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Bordeauxstraat 2, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)

2.308.160.728 · sinds 2020-03-05

41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 41.003.02 Montage van hangars, loodsen, schuren, silo's enz voor landbouwdoeleinden; 43.110 Slopen; 43.120 Bouwrijp maken van terreinen; 43.230 Installatie van isolatie; 43.240 Overige bouwinstallatie; 43.320 Schrijnwerk; 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.341 Schilderen van gebouwen; 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen; 43.410 Dakwerkzaamheden; 43.910 Metselwerk; 47.110 Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen; 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel; 47.716.01 Kleinhandel in bovenkleding (inclusief werk-,sport- en ceremoniekleding) van ongeacht welk materiaal (textielstoffen, breigoed, leer, bont, enz) voor heren, dames en kinderen (algem assortiment); 47.784.01 Kleinhandel in souvenirs, ambachtelijke producten en religieuze artikelen; 56.210 Catering van evenementen; 56.220 Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DIROMA?

Het ondernemingsnummer van DIROMA is 0744.781.341. Het btw-nummer is BE 0744.781.341.

Wanneer werd DIROMA opgericht?

DIROMA werd opgericht op 5 maart 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DIROMA?

De maatschappelijke zetel van DIROMA is Bordeauxstraat 2, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel).

Wat doet DIROMA?

De hoofdactiviteit van DIROMA is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).

Hoeveel werknemers heeft DIROMA?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DIROMA geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DIROMA?

DIROMA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 826 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 8.424.

Is DIROMA bereikbaar via Peppol?

Ja. DIROMA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0744781341 en 9925:BE0744781341 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is DIROMA?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 3.501, een solvabiliteit van 3,0 % en een verlies van € 8.424. De winst daalde met 6,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DIROMA failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DIROMA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DIROMA de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van DIROMA, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wanneer eindigt het boekjaar van DIROMA?

Het boekjaar van DIROMA eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid