Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0744.768.572
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-03-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Argussenlaan 7, 1160 Oudergem
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.101Activiteiten van advocaten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 24.792
▲ 496,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 12.771
▲ 206,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
12,6 %
▲ 29,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 70.072 | ▲ 22,0 % | € 57.437 | € 33.070 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 68.483 | ▲ 24,9 % | € 54.848 | € 30.558 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 24.792 | ▲ 496,3 % | € 4.158 | € -26.875 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 12.771 | ▲ 206,2 % | € -12.020 | € -16.178 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 88.354 | ▲ 7,5 % | € 82.185 | € 98.688 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 101.125 | ▲ 44,1 % | € 70.165 | € 82.511 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 12,6 % | ▲ 29,8 ptn | -17,1 % | -19,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Argussenlaan 7, 1160 Oudergem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-08
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-18
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Sarah Cluydts - Association d'avocats?
Het ondernemingsnummer van Sarah Cluydts - Association d'avocats is 0744.768.572. Het btw-nummer is BE 0744.768.572.
Wanneer werd Sarah Cluydts - Association d'avocats opgericht?
Sarah Cluydts - Association d'avocats werd opgericht op 5 maart 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Sarah Cluydts - Association d'avocats?
De maatschappelijke zetel van Sarah Cluydts - Association d'avocats is Argussenlaan 7, 1160 Oudergem.
Wat doet Sarah Cluydts - Association d'avocats?
De hoofdactiviteit van Sarah Cluydts - Association d'avocats is: Activiteiten van advocaten (NACE 69.101).
Hoeveel werknemers heeft Sarah Cluydts - Association d'avocats?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Sarah Cluydts - Association d'avocats geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Sarah Cluydts - Association d'avocats?
Sarah Cluydts - Association d'avocats vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 70.072 in 2025. De winst van het boekjaar was € 24.792.
Is Sarah Cluydts - Association d'avocats bereikbaar via Peppol?
Ja. Sarah Cluydts - Association d'avocats staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0744768572 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Sarah Cluydts - Association d'avocats?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 12.771, een solvabiliteit van 12,6 % en een winst van € 24.792. De winst steeg met 496,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Sarah Cluydts - Association d'avocats failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Sarah Cluydts - Association d'avocats ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Sarah Cluydts - Association d'avocats de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Sarah Cluydts - Association d'avocats, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Sarah Cluydts - Association d'avocats?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Sarah Cluydts - Association d'avocats 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Sarah Cluydts - Association d'avocats?
Het boekjaar van Sarah Cluydts - Association d'avocats eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0744768572
Europese Commissie0744768572
Notarissen (Fednot)