Belgische ondernemingen

Onderneming 0743.857.267

RAMPAGE BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Neufchâteau · sinds 2020

Besloten Vennootschap in Neufchâteau, sinds 2020. Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. Brutomarge € 35k, verlies € 4k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0743.857.267.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -4.375

▼ 132,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 34.035

▼ 11,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0743.857.267
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-02-19
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue de la Hette,NEU 6, 6840 Neufchâteau

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.190Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.122Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -4.375

▼ 132,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 34.035

▼ 11,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

6,3 %

▼ 6,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 35.465▼ 40,0 %€ 59.073€ 36.947
Bedrijfswinst (-verlies)€ 792▼ 96,6 %€ 23.452€ 6.131
Winst (verlies) van het boekjaar€ -4.375▼ 132,9 %€ 13.288€ 1.267
Balans
Eigen vermogen€ 34.035▼ 11,4 %€ 38.410€ 25.123
Schulden€ 509.488▲ 99,8 %€ 254.941€ 296.645
Balanstotaal€ 543.523▲ 85,3 %€ 293.351€ 321.768
Solvabiliteit berekend6,3 %▼ 6,8 ptn13,1 %7,8 %
Schemam81-fm81-fm81-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue de la Hette,NEU 6, 6840 Neufchâteau

2.299.509.912 · sinds 2020-02-19

38.110 Inzameling van ongevaarlijk afval; 46.170 Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen; 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten; 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen; 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van RAMPAGE?

Het ondernemingsnummer van RAMPAGE is 0743.857.267. Het btw-nummer is BE 0743.857.267.

Wanneer werd RAMPAGE opgericht?

RAMPAGE werd opgericht op 19 februari 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van RAMPAGE?

De maatschappelijke zetel van RAMPAGE is Rue de la Hette,NEU 6, 6840 Neufchâteau.

Wat doet RAMPAGE?

De hoofdactiviteit van RAMPAGE is: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68.121).

Hoeveel werknemers heeft RAMPAGE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had RAMPAGE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van RAMPAGE?

RAMPAGE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 35.465 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 4.375.

Is RAMPAGE bereikbaar via Peppol?

Ja. RAMPAGE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0743857267 en 9925:BE0743857267 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is RAMPAGE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 34.035, een solvabiliteit van 6,3 % en een verlies van € 4.375. De winst daalde met 132,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is RAMPAGE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RAMPAGE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft RAMPAGE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van RAMPAGE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt RAMPAGE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RAMPAGE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van RAMPAGE?

Het boekjaar van RAMPAGE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid