Belgische ondernemingen

Onderneming 0743.701.770

DL-vloeren CommV

Actief sinds 2020 Normale toestand Commanditaire vennootschap Izegem

Commanditaire vennootschap in Izegem, sinds 2020. Plaatsen van vloer- en wandtegels. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0743.701.770.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0743.701.770
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-02-15
Maatschappelijke zetel
Eikenstraat 88, 8870 Izegem

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 61.200Wederverkoop van telecommunicatie en bemiddelingsactiviteiten in verband met telecommunicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.920Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.999Overige persoonlijke dienstenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Vaartstraat 3 bus A, 8780 Oostrozebeke

2.299.133.590 · sinds 2020-02-15

  • 35.150 Handel in elektriciteit
  • 35.230 Handel in gas via leidingen
  • 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels
  • 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
  • 43.422 Chapewerken
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 47.781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
  • 61.200 Wederverkoop van telecommunicatie en bemiddelingsactiviteiten in verband met telecommunicatie
  • 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 96.999 Overige persoonlijke diensten
  • 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels

Publicaties in het Staatsblad (3)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DL-vloeren?

Het ondernemingsnummer van DL-vloeren is 0743.701.770. Het btw-nummer is BE 0743.701.770.

Wanneer werd DL-vloeren opgericht?

DL-vloeren werd opgericht op 15 februari 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DL-vloeren?

De maatschappelijke zetel van DL-vloeren is Eikenstraat 88, 8870 Izegem.

Wat doet DL-vloeren?

De hoofdactiviteit van DL-vloeren is: Plaatsen van vloer- en wandtegels (NACE 43.331).

Is DL-vloeren bereikbaar via Peppol?

Ja. DL-vloeren staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0743701770 en 9925:BE0743701770 (stand van 26 oktober 2026).

Is DL-vloeren failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DL-vloeren ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt DL-vloeren?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DL-vloeren 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van DL-vloeren in het Staatsblad?

De laatste publicatie van DL-vloeren in het Belgisch Staatsblad dateert van 27 september 2024: maatschappelijke zetel. In totaal verschenen er 3 publicaties.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid