Belgische ondernemingen

Onderneming 0741.718.913

Autogas Genk CommV

Actief sinds 2020 Normale toestand Commanditaire vennootschap Genk

Commanditaire vennootschap in Genk, sinds 2020. Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). 4 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0741.718.913.

Huidige bestuurders

4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0741.718.913
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2020-01-17
Maatschappelijke zetel
Horizonlaan 22, 3600 Genk

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.711Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.712Groothandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.812Detailhandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.110Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

4 bestuurders, en 4 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Horizonlaan 22, 3600 Genk

2.298.663.834 · sinds 2020-01-17

  • 46.711 Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 46.712 Groothandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.812 Detailhandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)
  • 52.210.04 Slepen van auto's en de hulpverlening bij pech onderweg
  • 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
  • 77.110.01 Verhuur op korte termijn van personenauto's zonder chauffeur
  • 77.110.02 Operationele leasing van personenauto's zonder chauffeur
  • 77.120.01 Verhuur en operationele leasing van transportmiddelen voor vervoer te land, zonder bestuurder, muv personenauto's en lichte vrachtwagens :spoorwegmat, vrachtauto's, trekkers, aanhangwagen, enz
  • 95.311.01 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
  • 95.313.01 Reparatie van auto's : reparatie van de mechanische onderdelen en van de elektrische installatie
  • 95.313.02 Revisie van automotoren
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
  • 95.316 Wassen en poetsen van motorvoertuigen

Publicaties in het Staatsblad (3)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Autogas Genk?

Het ondernemingsnummer van Autogas Genk is 0741.718.913. Het btw-nummer is BE 0741.718.913.

Wanneer werd Autogas Genk opgericht?

Autogas Genk werd opgericht op 17 januari 2020, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Autogas Genk?

De maatschappelijke zetel van Autogas Genk is Horizonlaan 22, 3600 Genk.

Wat doet Autogas Genk?

De hoofdactiviteit van Autogas Genk is: Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311).

Is Autogas Genk bereikbaar via Peppol?

Ja. Autogas Genk staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0741718913 (stand van 27 oktober 2026).

Is Autogas Genk failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Autogas Genk ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt Autogas Genk?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Autogas Genk 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van Autogas Genk in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Autogas Genk in het Belgisch Staatsblad dateert van 18 januari 2024: ontslagen - benoemingen. In totaal verschenen er 3 publicaties.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid