Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0741.590.635
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2020-01-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Lang-Levenstraat 6 bus 4ème, 1050 Elsene
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.101Activiteiten van advocaten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 103.666
▲ 30,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 28.252
▼ 61,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
18,9 %
▼ 22,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 133.227 | ▲ 32,0 % | € 100.910 | € 58.998 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 132.762 | ▲ 32,2 % | € 100.459 | € 58.550 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 103.666 | ▲ 30,4 % | € 79.527 | € 45.609 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 28.252 | ▼ 61,7 % | € 73.861 | € 73.861 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 121.577 | ▲ 17,1 % | € 103.795 | € 18.474 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 149.829 | ▼ 15,7 % | € 177.656 | € 92.335 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 18,9 % | ▼ 22,7 ptn | 41,6 % | 80,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Lang-Levenstraat 6 bus 4ème, 1050 Elsene
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-04-23
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-04-16
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-05-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Sevpas Legal Solutions?
Het ondernemingsnummer van Sevpas Legal Solutions is 0741.590.635. Het btw-nummer is BE 0741.590.635.
Wanneer werd Sevpas Legal Solutions opgericht?
Sevpas Legal Solutions werd opgericht op 15 januari 2020, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Sevpas Legal Solutions?
De maatschappelijke zetel van Sevpas Legal Solutions is Lang-Levenstraat 6 bus 4ème, 1050 Elsene.
Wat doet Sevpas Legal Solutions?
De hoofdactiviteit van Sevpas Legal Solutions is: Activiteiten van advocaten (NACE 69.101).
Hoeveel werknemers heeft Sevpas Legal Solutions?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Sevpas Legal Solutions geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Sevpas Legal Solutions?
Sevpas Legal Solutions vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 133.227 in 2025. De winst van het boekjaar was € 103.666.
Is Sevpas Legal Solutions bereikbaar via Peppol?
Ja. Sevpas Legal Solutions staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0741590635 en 9925:BE0741590635 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Sevpas Legal Solutions?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 28.252, een solvabiliteit van 18,9 % en een winst van € 103.666. De winst steeg met 30,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Sevpas Legal Solutions failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Sevpas Legal Solutions ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Sevpas Legal Solutions de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Sevpas Legal Solutions, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Sevpas Legal Solutions?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Sevpas Legal Solutions 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Sevpas Legal Solutions?
Het boekjaar van Sevpas Legal Solutions eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0741590635
Europese Commissie0741590635
Notarissen (Fednot)