Belgische ondernemingen

Onderneming 0737.816.048

Eerstelijnszone Antwerpen Oost vzw

Actief sinds 2019 Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Antwerpen

Vereniging zonder winstoogmerk in Antwerpen, sinds 2019. Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, neg. Brutomarge € 280k, winst € 50k (2025). 12 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0737.816.048.

Huidige bestuurders

12 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 49.629

▲ 41024,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 262.709

▲ 23,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0737.816.048
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2019-11-19
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Lange Leemstraat 187, 2018 Antwerpen
Andere namen
ELZA Oost · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 88.999Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 88.999Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, negHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.781Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

12 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 49.629

▲ 41024,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 262.709

▲ 23,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

84,1 %

▲ 7,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 280.422▲ 43,0 %€ 196.097€ 209.702
Bedrijfswinst (-verlies)€ 49.689▲ 20528,0 %€ 241€ 45.457
Winst (verlies) van het boekjaar€ 49.629▲ 41024,3 %€ 121€ 45.250
Balans
Eigen vermogen€ 262.709▲ 23,3 %€ 213.080€ 212.959
Schulden€ 49.674▼ 23,6 %€ 65.030€ 130.656
Balanstotaal€ 312.383▲ 12,3 %€ 278.110€ 343.616
Solvabiliteit berekend84,1 %▲ 7,5 ptn76,6 %62,0 %
Schemam08-fm08-fm08-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Lange Leemstraat 187, 2018 Antwerpen

2.303.926.677 · sinds 2020-07-01

  • 88.999 Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Eerstelijnszone Antwerpen Oost?

Het ondernemingsnummer van Eerstelijnszone Antwerpen Oost is 0737.816.048. Het btw-nummer is BE 0737.816.048.

Wanneer werd Eerstelijnszone Antwerpen Oost opgericht?

Eerstelijnszone Antwerpen Oost werd opgericht op 19 november 2019, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Eerstelijnszone Antwerpen Oost?

De maatschappelijke zetel van Eerstelijnszone Antwerpen Oost is Lange Leemstraat 187, 2018 Antwerpen.

Wat doet Eerstelijnszone Antwerpen Oost?

De hoofdactiviteit van Eerstelijnszone Antwerpen Oost is: Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, neg (NACE 88.999).

Hoeveel werknemers heeft Eerstelijnszone Antwerpen Oost?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Eerstelijnszone Antwerpen Oost geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Eerstelijnszone Antwerpen Oost?

Eerstelijnszone Antwerpen Oost vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 280.422 in 2025. De winst van het boekjaar was € 49.629.

Is Eerstelijnszone Antwerpen Oost bereikbaar via Peppol?

Ja. Eerstelijnszone Antwerpen Oost staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0737816048 en 9925:BE0737816048 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is Eerstelijnszone Antwerpen Oost?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 262.709, een solvabiliteit van 84,1 % en een winst van € 49.629. De winst steeg met 41024,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Eerstelijnszone Antwerpen Oost failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Eerstelijnszone Antwerpen Oost ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Eerstelijnszone Antwerpen Oost de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Eerstelijnszone Antwerpen Oost, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Eerstelijnszone Antwerpen Oost?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Eerstelijnszone Antwerpen Oost 12 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Eerstelijnszone Antwerpen Oost?

Het boekjaar van Eerstelijnszone Antwerpen Oost eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid