Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0737.743.990
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2019-11-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Sainte Agathe 8, 5360 Hamois
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 75.000Veterinaire diensten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 103.663
▲ 8,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 14.402
▼ 89,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
6,0 %
▼ 44,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 171.783 | ▲ 6,8 % | € 160.780 | € 129.357 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 138.801 | ▲ 8,6 % | € 127.844 | € 110.236 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 103.663 | ▲ 8,8 % | € 95.260 | € 81.771 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 14.402 | ▼ 89,0 % | € 130.739 | € 152.979 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 225.988 | ▲ 78,9 % | € 126.334 | € 182.370 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 240.390 | ▼ 6,5 % | € 257.073 | € 335.349 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 6,0 % | ▼ 44,9 ptn | 50,9 % | 45,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Sainte Agathe 8, 5360 Hamois
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-03-16
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-31
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-03-06
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van GP VET INVEST?
Het ondernemingsnummer van GP VET INVEST is 0737.743.990. Het btw-nummer is BE 0737.743.990.
Wanneer werd GP VET INVEST opgericht?
GP VET INVEST werd opgericht op 15 november 2019, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van GP VET INVEST?
De maatschappelijke zetel van GP VET INVEST is Rue Sainte Agathe 8, 5360 Hamois.
Wat doet GP VET INVEST?
De hoofdactiviteit van GP VET INVEST is: Veterinaire diensten (NACE 75.000).
Hoeveel werknemers heeft GP VET INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025 had GP VET INVEST geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van GP VET INVEST?
GP VET INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 171.783 in 2025. De winst van het boekjaar was € 103.663.
Is GP VET INVEST bereikbaar via Peppol?
Ja. GP VET INVEST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0737743990 en 9925:BE0737743990 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is GP VET INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 14.402, een solvabiliteit van 6,0 % en een winst van € 103.663. De winst steeg met 8,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is GP VET INVEST failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GP VET INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft GP VET INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van GP VET INVEST, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 16 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt GP VET INVEST?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GP VET INVEST 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van GP VET INVEST?
Het boekjaar van GP VET INVEST eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0737743990
Europese Commissie0737743990
Notarissen (Fednot)