Belgische ondernemingen

Onderneming 0737.501.490

RENO-VI BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Sint-Katelijne-Waver · sinds 2019

Besloten Vennootschap in Sint-Katelijne-Waver, sinds 2019. Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. Brutomarge € 50k, winst € 14k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0737.501.490.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 14.025

▲ 1146,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 60.564

▲ 30,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0737.501.490
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2019-11-07
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Berlaarbaan 376, 2861 Sint-Katelijne-Waver

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.002Algemene bouw van kantoorgebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.111Activiteiten van bouwarchitectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 14.025

▲ 1146,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 60.564

▲ 30,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

9,9 %

▼ 1,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 50.422▲ 31,6 %€ 38.322€ 25.136
Bedrijfswinst (-verlies)€ 30.835▲ 212,6 %€ 9.864€ 10.840
Winst (verlies) van het boekjaar€ 14.025▲ 1146,4 %€ 1.125€ 2.336
Balans
Eigen vermogen€ 60.564▲ 30,1 %€ 46.539€ 45.414
Schulden€ 552.992▲ 48,6 %€ 372.195€ 521.207
Balanstotaal€ 613.556▲ 46,5 %€ 418.734€ 566.621
Solvabiliteit berekend9,9 %▼ 1,2 ptn11,1 %8,0 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Berlaarbaan 376, 2861 Sint-Katelijne-Waver

2.295.645.649 · sinds 2019-11-07

41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 41.001.06 Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf; 41.002 Algemene bouw van kantoorgebouwen; 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.121.01 Projectontwikkeling voor de nieuwbouw van individuele woningen of voor renovatiewerken; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 71.111.03 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz); 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van RENO-VI?

Het ondernemingsnummer van RENO-VI is 0737.501.490. Het btw-nummer is BE 0737.501.490.

Wanneer werd RENO-VI opgericht?

RENO-VI werd opgericht op 7 november 2019, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van RENO-VI?

De maatschappelijke zetel van RENO-VI is Berlaarbaan 376, 2861 Sint-Katelijne-Waver.

Wat doet RENO-VI?

De hoofdactiviteit van RENO-VI is: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68.121).

Hoeveel werknemers heeft RENO-VI?

Volgens de jaarrekening over 2025 had RENO-VI geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van RENO-VI?

RENO-VI vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 50.422 in 2025. De winst van het boekjaar was € 14.025.

Is RENO-VI bereikbaar via Peppol?

Ja. RENO-VI staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0737501490 en 9925:BE0737501490 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is RENO-VI?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 60.564, een solvabiliteit van 9,9 % en een winst van € 14.025. De winst steeg met 1146,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is RENO-VI failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van RENO-VI ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft RENO-VI de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van RENO-VI, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt RENO-VI?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RENO-VI 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van RENO-VI?

Het boekjaar van RENO-VI eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid