Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0737.429.632
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2019-11-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Place du Trichon 1, 7181 Seneffe
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 13.536
▲ 35,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 53.927
▲ 33,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
55,2 %
▲ 14,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 26.975 | ▲ 34,6 % | € 20.038 | € 11.992 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 16.983 | ▲ 40,4 % | € 12.097 | € 5.464 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 13.536 | ▲ 35,3 % | € 10.003 | € 5.587 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 53.927 | ▲ 33,5 % | € 40.391 | € 30.388 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 43.852 | ▼ 24,8 % | € 58.308 | € 44.195 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 97.779 | ▼ 0,9 % | € 98.699 | € 74.582 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 55,2 % | ▲ 14,2 ptn | 40,9 % | 40,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Place du Trichon 1, 7181 Seneffe
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-21
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PATRIMONIA RENOVATION?
Het ondernemingsnummer van PATRIMONIA RENOVATION is 0737.429.632. Het btw-nummer is BE 0737.429.632.
Wanneer werd PATRIMONIA RENOVATION opgericht?
PATRIMONIA RENOVATION werd opgericht op 5 november 2019, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PATRIMONIA RENOVATION?
De maatschappelijke zetel van PATRIMONIA RENOVATION is Place du Trichon 1, 7181 Seneffe.
Wat doet PATRIMONIA RENOVATION?
De hoofdactiviteit van PATRIMONIA RENOVATION is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).
Hoeveel werknemers heeft PATRIMONIA RENOVATION?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PATRIMONIA RENOVATION geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PATRIMONIA RENOVATION?
PATRIMONIA RENOVATION vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 26.975 in 2025. De winst van het boekjaar was € 13.536.
Is PATRIMONIA RENOVATION bereikbaar via Peppol?
Ja. PATRIMONIA RENOVATION staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0737429632 en 9925:BE0737429632 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is PATRIMONIA RENOVATION?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 53.927, een solvabiliteit van 55,2 % en een winst van € 13.536. De winst steeg met 35,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PATRIMONIA RENOVATION failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PATRIMONIA RENOVATION ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PATRIMONIA RENOVATION de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van PATRIMONIA RENOVATION, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt PATRIMONIA RENOVATION?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PATRIMONIA RENOVATION 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PATRIMONIA RENOVATION?
Het boekjaar van PATRIMONIA RENOVATION eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0737429632
Europese Commissie0737429632
Notarissen (Fednot)