Belgische ondernemingen

Onderneming 0736.939.088

K IMMO NV

Actief sinds 2019 Normale toestand Naamloze vennootschap Grimbergen

Naamloze vennootschap in Grimbergen, sinds 2019. Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten. Winst € 378k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0736.939.088.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 378.169

▼ 9,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 18.124.169

▼ 7,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0736.939.088
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2019-10-30
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Steenstraat 44, 1851 Grimbergen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.321Activiteiten van syndici van onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 378.169

▼ 9,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 18.124.169

▼ 7,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

90,2 %

▼ 9,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Bedrijfswinst (-verlies)€ 368.625▼ 2,3 %€ 377.187€ 380.582
Winst (verlies) van het boekjaar€ 378.169▼ 9,9 %€ 419.880€ 364.066
Balans
Eigen vermogen€ 18.124.169▼ 7,9 %€ 19.683.860€ 19.263.981
Schulden€ 1.969.671▲ 38118,9 %€ 5.154–
Balanstotaal€ 20.093.840▲ 2,1 %€ 19.689.014€ 19.263.981
Solvabiliteit berekend90,2 %▼ 9,8 ptn100,0 %100,0 %
Schemam02-fm02-fm02-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Steenstraat 44, 1851 Grimbergen

2.295.493.221 · sinds 2019-10-30

  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
  • 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen
  • 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
  • 68.321 Activiteiten van syndici van onroerend goed
  • 68.322 Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van K IMMO?

Het ondernemingsnummer van K IMMO is 0736.939.088. Het btw-nummer is BE 0736.939.088.

Wanneer werd K IMMO opgericht?

K IMMO werd opgericht op 30 oktober 2019, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van K IMMO?

De maatschappelijke zetel van K IMMO is Steenstraat 44, 1851 Grimbergen.

Wat doet K IMMO?

De hoofdactiviteit van K IMMO is: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68.121).

Hoeveel werknemers heeft K IMMO?

Volgens de jaarrekening over 2025 had K IMMO geen personeel in dienst.

Is K IMMO bereikbaar via Peppol?

K IMMO staat niet in de Peppol Directory (stand van 26 oktober 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0736939088; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is K IMMO?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 18.124.169, een solvabiliteit van 90,2 % en een winst van € 378.169. De winst daalde met 9,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is K IMMO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van K IMMO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft K IMMO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van K IMMO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt K IMMO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft K IMMO 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van K IMMO?

Het boekjaar van K IMMO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid